TomaszZakrzewski
11MDM SERWISBaraże · 7WBA
- 2023–2026
- 53 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 9pktw 1 meczu
- 9,0pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 20 min | 20:10 |
| Punkty | 9 | 9,0 |
| Zbiórki | 5 | 5,0 |
| — w ataku | 1 | 1,0 |
| — w obronie | 4 | 4,0 |
| Asysty | 1 | 1,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 2 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 13 | 13,0 |
- 100,0%FG3 z 3 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 60,0%FT3 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 3 | 100,0% |
| Rzuty za dwa | 3 | 3 | 100,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 3 | 5 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (7WBA) w barwach MDM SERWIS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2023–2026 · 53 mecze · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MDM SERWIS | 5 | 33:36 | 59 | 11,8 | 7,6 | 1,4 | 1,8 | 1,0 | 56,8% | — | 68,0% |
| 8WBA1. Liga | MDM SERWIS | 3 | 32:50 | 25 | 8,3 | 5,3 | 0,7 | 1,3 | 0,3 | 69,2% | — | 58,3% |
| 7WBA2. Liga | MDM SERWIS | 8 | 28:32 | 90 | 11,3 | 8,4 | 0,6 | 0,8 | 0,3 | 50,7% | — | 62,5% |
| 7WBABaraże | MDM SERWIS | 1 | 20:10 | 9 | 9,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | 60,0% |
| 6WBA2. Liga | MDM SERWIS | 5 | 33:33 | 48 | 9,6 | 5,8 | 1,0 | 0,4 | 0,8 | 48,6% | 0,0% | 77,8% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 9 | 24:04 | 40 | 4,4 | 5,9 | 0,6 | 0,2 | 0,2 | 47,1% | 0,0% | 57,1% |
| 4WBA1. Liga | MDM SERWIS | 11 | 35:14 | 126 | 11,5 | 6,4 | 1,5 | 0,6 | 0,6 | 57,1% | — | 69,1% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 11 | 31:51 | 143 | 13,0 | 5,5 | 1,1 | 0,2 | 0,7 | 61,4% | — | 66,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






