TomekJankowski
71INIEMAMOCNI2. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 79 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 181pktw 8 meczach
- 22,6pktna mecz
- 10,0zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 352 min | 43:59 |
| Punkty | 181 | 22,6 |
| Zbiórki | 80 | 10,0 |
| — w ataku | 20 | 2,5 |
| — w obronie | 60 | 7,5 |
| Asysty | 15 | 1,9 |
| Przechwyty | 8 | 1,0 |
| Bloki | 4 | 0,5 |
| Straty | 17 | 2,1 |
| Przewinienia | 18 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 188 | 23,5 |
- 47,3%FG70 z 148 z gry
- 32,0%3P16 z 50 za trzy
- 83,3%FT25 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 70 | 148 | 47,3% |
| Rzuty za dwa | 54 | 98 | 55,1% |
| Rzuty za trzy | 16 | 50 | 32,0% |
| Rzuty wolne | 25 | 30 | 83,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 maj 2024 | P63 : 73 | 45:02 | 23 | 7 | 2 | |
| 21 kwi 2024 | P76 : 92 | 46:19 | 24 | 7 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | P79 : 87 | 48:00 | 31 | 15 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | P69 : 81 | 48:00 | 21 | 8 | 1 | |
| 24 mar 2024 | Z69 : 66 | 48:00 | 25 | 12 | 2 | |
| 10 mar 2024 | Z90 : 55 | 33:43 | 16 | 7 | 1 | |
| 25 lut 2024 | Z70 : 64 | 37:38 | 18 | 10 | 4 | |
| 18 lut 2024 | Z71 : 57 | 45:12 | 23 | 14 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 79 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 8 | 37:40 | 103 | 12,9 | 4,5 | 1,1 | 1,0 | 0,5 | 35,9% | 23,3% | 88,2% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 11 | 40:20 | 162 | 14,7 | 5,3 | 1,9 | 0,6 | 0,5 | 42,4% | 31,4% | 85,7% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 36:46 | 101 | 12,6 | 7,8 | 1,3 | 1,8 | 0,1 | 42,7% | 34,6% | 76,2% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 42:40 | 157 | 14,3 | 7,7 | 2,3 | 1,5 | 1,3 | 38,1% | 20,0% | 74,5% |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 46:04 | 11 | 11,0 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 40,0% | 40,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 43:59 | 181 | 22,6 | 10,0 | 1,9 | 1,0 | 0,5 | 47,3% | 32,0% | 83,3% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 42:08 | 151 | 18,9 | 6,3 | 2,1 | 2,0 | 1,3 | 43,9% | 30,4% | 87,9% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 6 | 43:01 | 124 | 20,7 | 6,8 | 2,5 | 2,3 | 1,3 | 46,4% | 48,5% | 78,3% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 36:16 | 129 | 18,4 | 8,9 | 3,1 | 1,4 | 1,4 | 50,0% | 22,2% | 75,0% |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 41:40 | 14 | 14,0 | 11,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 2 | 36:07 | 18 | 9,0 | 10,0 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 32,0% | 20,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 4 | 32:28 | 55 | 13,8 | 5,8 | 1,5 | 1,8 | 0,0 | 45,3% | 23,1% | 57,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 4 | 41:42 | 68 | 17,0 | 8,8 | 2,3 | 2,5 | 1,0 | 44,1% | 23,1% | 72,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






