TomekJankowski
71INIEMAMOCNIBaraże · 1WBA
- 2021–2026
- 79 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 14pktw 1 meczu
- 14,0pktna mecz
- 11,0zbna mecz
- 4,0astna mecz
Na tle ligi
Za mało zawodników z trzema meczami w tych rozgrywkach, żeby policzyć średnią ligi.
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 50,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychbez danych ligi
- 50,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtorabez danych ligi
- 16,7%Udział trójek w rzutach z grybez danych ligi
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 14najwięcej punktówz NLB, 22 sty 2023
- 11najwięcej zbiórekz NLB, 22 sty 2023
- 4najwięcej asystz NLB, 22 sty 2023
- 22najlepszy mecz (EFF)14 pkt, 11 zb, 4 as — z NLB, 22 sty 2023
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 79 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3166 min | 40:05 |
| Punkty | 1274 | 16,1 |
| Zbiórki | 569 | 7,2 |
| — w ataku | 160 | 2,0 |
| — w obronie | 409 | 5,2 |
| Asysty | 160 | 2,0 |
| Przechwyty | 113 | 1,4 |
| Bloki | 65 | 0,8 |
| Straty | 149 | 1,9 |
| Przewinienia | 169 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 201 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 1349 | 17,1 |
- 43,2%FG477 z 1103 z gry
- 29,5%3P101 z 342 za trzy
- 79,3%FT219 z 276 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 477 | 1103 | 43,2% |
| Rzuty za dwa | 376 | 761 | 49,4% |
| Rzuty za trzy | 101 | 342 | 29,5% |
| Rzuty wolne | 219 | 276 | 79,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów3 razy · ostatnio z OBRONCY Z TOBRUKU, 14 kwi 2024
- Mecz 15+ zbiórek3 razy · ostatnio z SOFTSWISS BASKETBALL, 11 maj 2025
- Mecz 4+ trójki4 razy · ostatnio z COURT CLAN, 23 lis 2025
- Double-double17 razy · ostatnio z POST PRIME, 26 kwi 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1274
- 50 meczówrozegranych meczów: 78
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
NLB2 kwi 202329pkt8zb2as35eff
SPORTOWA WARSZAWA18 lut 202423pkt14zb3as34eff
RUN'N GUN19 mar 202333pkt9zb4as33eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






