TymoteuszMuter
77TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 28 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 23pktw 7 meczach
- 3,3pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 177 min | 25:17 |
| Punkty | 23 | 3,3 |
| Zbiórki | 32 | 4,6 |
| — w ataku | 11 | 1,6 |
| — w obronie | 21 | 3,0 |
| Asysty | 13 | 1,9 |
| Przechwyty | 5 | 0,7 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 8 | 1,1 |
| Przewinienia | 11 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 49 | 7,0 |
- 32,1%FG9 z 28 z gry
- 27,3%3P3 z 11 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 28 | 32,1% |
| Rzuty za dwa | 6 | 17 | 35,3% |
| Rzuty za trzy | 3 | 11 | 27,3% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | P56 : 85 | 21:07 | 3 | 6 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | Z56 : 47 | 22:22 | 6 | 7 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | P60 : 69 | 35:58 | 9 | 4 | 5 | |
| 29 mar 2026 | P49 : 57 | 22:40 | 0 | 7 | 2 | |
| 22 mar 2026 | P58 : 67 | 25:25 | 0 | 2 | 1 | |
| 22 lut 2026 | Z71 : 38 | 27:31 | 5 | 4 | 2 | |
| 15 lut 2026 | P35 : 47 | 21:55 | 0 | 2 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 28 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 3 | 29:45 | 14 | 4,7 | 3,0 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 38,5% | 16,7% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 7 | 25:17 | 23 | 3,3 | 4,6 | 1,9 | 0,7 | 0,4 | 32,1% | 27,3% | 100,0% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 5 | 14:03 | 9 | 1,8 | 2,8 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 57,1% | 33,3% | — |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 12:49 | 0 | 0,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 35:43 | 85 | 7,7 | 6,3 | 3,2 | 0,6 | 0,7 | 37,8% | 29,4% | 70,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






