TymoteuszRoczniak
- 2021–2023
- 22 mecze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 227pktw karierze
- 10,3pktna mecz
- 13,5zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 769 min | 34:58 |
| Punkty | 227 | 10,3 |
| Zbiórki | 297 | 13,5 |
| — w ataku | 108 | 4,9 |
| — w obronie | 189 | 8,6 |
| Asysty | 12 | 0,5 |
| Przechwyty | 20 | 0,9 |
| Bloki | 33 | 1,5 |
| Straty | 33 | 1,5 |
| Przewinienia | 51 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 65 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 387 | 17,6 |
- 44,0%FG96 z 218 z gry
- 18,2%3P2 z 11 za trzy
- 41,3%FT33 z 80 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 96 | 218 | 44,0% |
| Rzuty za dwa | 94 | 207 | 45,4% |
| Rzuty za trzy | 2 | 11 | 18,2% |
| Rzuty wolne | 33 | 80 | 41,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 7 | 33:54 | 52 | 7,4 | 13,1 | 0,4 | 1,1 | 1,0 | 43,4% | 0,0% | 25,0% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 8 | 34:27 | 94 | 11,8 | 13,5 | 0,5 | 1,1 | 1,8 | 44,3% | 0,0% | 45,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 3 | 37:06 | 41 | 13,7 | 14,3 | 1,3 | 0,7 | 2,3 | 50,0% | 40,0% | 20,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW SHARKS | 4 | 36:17 | 40 | 10,0 | 13,5 | 0,3 | 0,3 | 1,3 | 38,5% | 0,0% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






