TymoteuszSieczkowski
77YOUNG OLD TEAM ONE2. Liga · 9WBA
- 2025–2026
- 33 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 9pktw 3 meczach
- 3,0pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 1,7astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 25,0%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,0%
- 25,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,1%
- 66,7%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,2%
Średnia ligi to średnia z 127 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Żaden z tych meczów nie był wyrównany w ostatnich pięciu minutach (różnica do pięciu punktów).
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 0 / 4 | 0,0% | 44,1% |
| Półdystans | 0 / 2 | 0,0% | 42,8% |
| Za trzy | 3 / 12 | 25,0% | 26,7% |
| Razem z gry | 3 / 18 | 16,7% | 38,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 6najwięcej punktówz BASKET KOCJANA, 4 paź 2026
- 3najwięcej zbiórekz BASKET KOCJANA, 4 paź 2026
- 3najwięcej asystz BASKET KOCJANA, 4 paź 2026
- 8najlepszy mecz (EFF)6 pkt, 3 zb, 3 as — z BASKET KOCJANA, 4 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2025–2026 · 33 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1133 min | 34:20 |
| Punkty | 479 | 14,5 |
| Zbiórki | 86 | 2,6 |
| — w ataku | 22 | 0,7 |
| — w obronie | 64 | 1,9 |
| Asysty | 85 | 2,6 |
| Przechwyty | 40 | 1,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 60 | 1,8 |
| Przewinienia | 23 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 60 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 339 | 10,3 |
- 40,5%FG172 z 425 z gry
- 36,0%3P86 z 239 za trzy
- 56,3%FT49 z 87 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 172 | 425 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 86 | 186 | 46,2% |
| Rzuty za trzy | 86 | 239 | 36,0% |
| Rzuty wolne | 49 | 87 | 56,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów3 razy · ostatnio z NLB, 23 lis 2025
- Mecz 4+ trójki9 razy · ostatnio z MKSN MAZOWSZE, 22 mar 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 479
- 25 meczówrozegranych meczów: 30
- 3 sezony w lidzesezonów w WBA: 4
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
MKSN MAZOWSZE22 mar 202628pkt5zb2as35eff
NLB23 lis 202535pkt3zb5as31eff
BBALL BOOMERS30 lis 202527pkt2zb3as27eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






