Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 119 min | 29:41 |
| Punkty | 38 | 9,5 |
| Zbiórki | 14 | 3,5 |
| — w ataku | 3 | 0,8 |
| — w obronie | 11 | 2,8 |
| Asysty | 3 | 0,8 |
| Przechwyty | 3 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 1,8 |
| Przewinienia | 9 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 23 | 5,8 |
- 37,5%FG15 z 40 z gry
- 28,6%3P4 z 14 za trzy
- 57,1%FT4 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 40 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 11 | 26 | 42,3% |
| Rzuty za trzy | 4 | 14 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 4 | 7 | 57,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach LITERY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 lis 2021 | Z87 : 51 | 32:42 | 20 | 6 | 2 | |
| 23 paź 2021 | P57 : 80 | 29:43 | 6 | 4 | 0 | |
| 16 paź 2021 | Z70 : 67 | 15:03 | 8 | 1 | 1 | |
| 9 paź 2021 | P63 : 73 | 41:16 | 4 | 3 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 39 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 2 | 36:12 | 39 | 19,5 | 6,5 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 51,6% | 30,0% | 80,0% |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 5 | 31:00 | 54 | 10,8 | 3,8 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 53,3% | 30,8% | 33,3% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 12 | 29:28 | 61 | 5,1 | 4,0 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 25,0% | 14,7% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | NCAB BASKETBALL | 9 | 31:03 | 62 | 6,9 | 3,1 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 30,3% | 25,0% | 40,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 6 | 30:21 | 41 | 6,8 | 8,8 | 2,2 | 1,3 | 0,3 | 39,1% | 22,2% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 4 | 29:41 | 38 | 9,5 | 3,5 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 37,5% | 28,6% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






