ValeriiKhraptsun
0NCAB BASKETBALL2. Liga · 1WBA
- 2021–2025
- 39 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 62pktw 9 meczach
- 6,9pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 279 min | 31:03 |
| Punkty | 62 | 6,9 |
| Zbiórki | 28 | 3,1 |
| — w ataku | 9 | 1,0 |
| — w obronie | 19 | 2,1 |
| Asysty | 25 | 2,8 |
| Przechwyty | 9 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 26 | 2,9 |
| Przewinienia | 25 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 32 | 3,6 |
- 30,3%FG23 z 76 z gry
- 25,0%3P7 z 28 za trzy
- 40,9%FT9 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 76 | 30,3% |
| Rzuty za dwa | 16 | 48 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 7 | 28 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 22 | 40,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach NCAB BASKETBALL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 sty 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 gru 2022 | P52 : 92 | 25:07 | 0 | 1 | 3 | |
| 19 lis 2022 | P53 : 54 | 40:42 | 6 | 5 | 5 | |
| 13 lis 2022 | P52 : 63 | 31:37 | 5 | 1 | 3 | |
| 5 lis 2022 | P66 : 67 | 33:31 | 14 | 8 | 6 | |
| 22 paź 2022 | P56 : 60 | 38:38 | 14 | 3 | 2 | |
| 15 paź 2022 | P58 : 66 | 40:19 | 8 | 4 | 4 | |
| 8 paź 2022 | P54 : 64 | 41:10 | 5 | 4 | 1 | |
| 1 paź 2022 | P35 : 67 | 28:19 | 10 | 2 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 39 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 2 | 36:12 | 39 | 19,5 | 6,5 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 51,6% | 30,0% | 80,0% |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 5 | 31:00 | 54 | 10,8 | 3,8 | 1,4 | 0,8 | 0,0 | 53,3% | 30,8% | 33,3% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 12 | 29:28 | 61 | 5,1 | 4,0 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 25,0% | 14,7% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | NCAB BASKETBALL | 9 | 31:03 | 62 | 6,9 | 3,1 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 30,3% | 25,0% | 40,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 6 | 30:21 | 41 | 6,8 | 8,8 | 2,2 | 1,3 | 0,3 | 39,1% | 22,2% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 4 | 29:41 | 38 | 9,5 | 3,5 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 37,5% | 28,6% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






