VitalikAksenchik
15BANKSTERSLiga Mistrzów · 9WBA
- 2022–2026
- 106 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 75pktw 5 meczach
- 15,0pktna mecz
- 8,0zbna mecz
- 2,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 48,6%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 49,7%
- 46,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 47,2%
- 40,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,4%
Średnia ligi to średnia z 108 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 2punktów w końcówkachw 4 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 1 rzutów z gry
- 100,0%wolne w końcówkach2 z 2 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 14 / 29 | 48,3% | 51,3% |
| Półdystans | 6 / 16 | 37,5% | 47,1% |
| Za trzy | 10 / 30 | 33,3% | 28,4% |
| Razem z gry | 30 / 75 | 40,0% | 41,7% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 24najwięcej punktówz INIEMAMOCNI, 27 wrz 2026
- 11najwięcej zbiórekz INIEMAMOCNI, 27 wrz 2026
- 5najwięcej asystz HUTNICZE WILKI, 4 paź 2026
- 30najlepszy mecz (EFF)24 pkt, 11 zb, 4 as — z INIEMAMOCNI, 27 wrz 2026
- 22 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 22 mecze z 20+ pktz 5 rozegranych
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2022–2026 · 106 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3758 min | 35:27 |
| Punkty | 1400 | 13,2 |
| Zbiórki | 637 | 6,0 |
| — w ataku | 175 | 1,7 |
| — w obronie | 462 | 4,4 |
| Asysty | 201 | 1,9 |
| Przechwyty | 145 | 1,4 |
| Bloki | 36 | 0,3 |
| Straty | 238 | 2,2 |
| Przewinienia | 222 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 166 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 1343 | 12,7 |
- 41,4%FG563 z 1359 z gry
- 30,2%3P158 z 524 za trzy
- 73,4%FT116 z 158 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 563 | 1359 | 41,4% |
| Rzuty za dwa | 405 | 835 | 48,5% |
| Rzuty za trzy | 158 | 524 | 30,2% |
| Rzuty wolne | 116 | 158 | 73,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z HUTNIK WARSZAWA, 27 kwi 2025
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z POLSKA KLUB SPORTOWY, 10 maj 2026
- Mecz 5+ przechwytówz HOMIES, 26 mar 2023
- Mecz 4+ trójki11 razy · ostatnio z BLAZERS, 18 paź 2026
- Double-double17 razy · ostatnio z BLAZERS, 18 paź 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1400
- 50 meczówrozegranych meczów: 104
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
POLSKA KLUB SPORTOWY10 maj 202627pkt12zb7as36eff
TARGOWEK29 wrz 202433pkt7zb4as33eff
HUTNIK WARSZAWA27 kwi 202532pkt12zb3as33eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






