VitaliyOnoshko
13BC LITUANICA2. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 108 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 132pktw 10 meczach
- 13,2pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 316 min | 31:33 |
| Punkty | 132 | 13,2 |
| Zbiórki | 67 | 6,7 |
| — w ataku | 17 | 1,7 |
| — w obronie | 50 | 5,0 |
| Asysty | 15 | 1,5 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 16 | 1,6 |
| Przewinienia | 20 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 147 | 14,7 |
- 51,3%FG58 z 113 z gry
- 34,5%3P10 z 29 za trzy
- 66,7%FT6 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 58 | 113 | 51,3% |
| Rzuty za dwa | 48 | 84 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 10 | 29 | 34,5% |
| Rzuty wolne | 6 | 9 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 cze 2022 | Z74 : 73 | 39:04 | 22 | 10 | 1 | |
| 4 cze 2022 | Z53 : 47 | 34:52 | 13 | 6 | 0 | |
| 28 maj 2022 | Z56 : 49 | 38:52 | 21 | 7 | 2 | |
| 21 maj 2022 | Z77 : 62 | 35:45 | 21 | 9 | 4 | |
| 14 maj 2022 | Z88 : 58 | 38:07 | 19 | 10 | 2 | |
| 8 maj 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 kwi 2022 | P73 : 77 | 27:53 | 6 | 6 | 2 | |
| 3 kwi 2022 | Z72 : 56 | 33:49 | 12 | 7 | 1 | |
| 27 mar 2022 | Z58 : 49 | 33:19 | 6 | 6 | 3 | |
| 19 mar 2022 | Z87 : 60 | 33:49 | 12 | 6 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 13 | 34:43 | 161 | 12,4 | 4,3 | 1,3 | 0,9 | 0,1 | 50,0% | 42,6% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 37:21 | 150 | 12,5 | 6,6 | 2,8 | 0,6 | 0,3 | 39,7% | 37,5% | 50,0% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 34:52 | 13 | 13,0 | 5,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 0,0% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 8 | 42:52 | 125 | 15,6 | 6,9 | 2,5 | 0,4 | 0,1 | 44,1% | 41,4% | 81,8% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 9 | 41:02 | 157 | 17,4 | 6,8 | 2,3 | 1,0 | 0,1 | 47,9% | 44,2% | 44,4% |
| 4WBA1. Liga | BC LITUANICA | 12 | 33:31 | 166 | 13,8 | 5,7 | 1,8 | 0,3 | 0,2 | 47,9% | 24,4% | 72,7% |
| 4WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 46:34 | 24 | 24,0 | 5,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 55,6% | 57,1% | 0,0% |
| 3WBA2. Liga | BC LITUANICA | 12 | 34:10 | 122 | 10,2 | 4,8 | 1,8 | 0,8 | 0,3 | 43,1% | 22,2% | 53,3% |
| 2WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 40:21 | 180 | 18,0 | 10,2 | 1,3 | 0,6 | 0,3 | 42,6% | 30,2% | 68,8% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 10 | 41:29 | 217 | 21,7 | 7,1 | 1,6 | 0,5 | 0,3 | 48,4% | 36,5% | 64,7% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 10 | 31:33 | 132 | 13,2 | 6,7 | 1,5 | 0,4 | 0,3 | 51,3% | 34,5% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BC LITUANICA | 10 | 38:47 | 145 | 14,5 | 6,5 | 1,0 | 0,7 | 0,1 | 41,4% | 23,4% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






