VitaliyOnoshko
13BC LITUANICA1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 108 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 161pktw 13 meczach
- 12,4pktna mecz
- 4,3zbna mecz
- 1,3astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 59,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 58,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 40,9%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 0punktów w końcówkachw 7 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 2 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 19 / 41 | 46,3% | 49,4% |
| Półdystans | 24 / 36 | 66,7% | 44,8% |
| Za trzy | 23 / 54 | 42,6% | 28,4% |
| Razem z gry | 66 / 131 | 50,4% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 19najwięcej punktówz INDEX MOCY, 1 mar 2026
- 10najwięcej zbiórekz ORLY TEMIDY, 29 mar 2026
- 4najwięcej asystz WARSAW RAPTORS, 25 kwi 2026
- 19najlepszy mecz (EFF)15 pkt, 10 zb, 3 as — z ORLY TEMIDY, 29 mar 2026
- 88 meczów z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4027 min | 37:17 |
| Punkty | 1592 | 14,7 |
| Zbiórki | 692 | 6,4 |
| — w ataku | 208 | 1,9 |
| — w obronie | 484 | 4,5 |
| Asysty | 191 | 1,8 |
| Przechwyty | 70 | 0,6 |
| Bloki | 22 | 0,2 |
| Straty | 198 | 1,8 |
| Przewinienia | 207 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 177 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 1511 | 14,0 |
- 45,5%FG670 z 1471 z gry
- 34,1%3P154 z 452 za trzy
- 63,2%FT98 z 155 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 670 | 1471 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 516 | 1019 | 50,6% |
| Rzuty za trzy | 154 | 452 | 34,1% |
| Rzuty wolne | 98 | 155 | 63,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z ORLY TEMIDY, 7 gru 2022
- Mecz 15+ zbiórek2 razy · ostatnio z NLB, 5 mar 2023
- Mecz 7+ asystz INIEMAMOCNI, 22 mar 2025
- Mecz 4+ trójki6 razy · ostatnio z VABANK, 15 gru 2024
- Double-double19 razy · ostatnio z ORLY TEMIDY, 29 mar 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1592
- 50 meczówrozegranych meczów: 106
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
ORLY TEMIDY7 gru 202231pkt9zb3as35eff
NIE DAJ ZA TRZY19 lut 202230pkt9zb2as34eff
RUN'N GUN4 lut 202321pkt17zb2as32eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






