WaldemarLaufer
- 2020–2025
- 58 meczów
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 491pktw karierze
- 8,5pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 3,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1829 min | 31:32 |
| Punkty | 491 | 8,5 |
| Zbiórki | 266 | 4,6 |
| — w ataku | 38 | 0,7 |
| — w obronie | 228 | 3,9 |
| Asysty | 216 | 3,7 |
| Przechwyty | 87 | 1,5 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 189 | 3,3 |
| Przewinienia | 92 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 74 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 486 | 8,4 |
- 34,8%FG189 z 543 z gry
- 28,9%3P57 z 197 za trzy
- 60,9%FT56 z 92 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 189 | 543 | 34,8% |
| Rzuty za dwa | 132 | 346 | 38,2% |
| Rzuty za trzy | 57 | 197 | 28,9% |
| Rzuty wolne | 56 | 92 | 60,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 1 | 22:49 | 8 | 8,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 100,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 5 | 26:08 | 19 | 3,8 | 4,8 | 2,8 | 0,4 | 0,2 | 28,1% | 9,1% | — |
| 5WBABaraże | TEKOpro | 1 | 20:55 | 8 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 50,0% | 100,0% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 6 | 38:33 | 80 | 13,3 | 5,8 | 4,8 | 1,3 | 0,5 | 38,9% | 39,3% | 65,0% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 25:04 | 55 | 6,1 | 3,6 | 4,4 | 1,3 | 0,0 | 36,4% | 11,8% | 62,5% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 33:02 | 81 | 10,1 | 3,9 | 3,8 | 2,0 | 0,0 | 38,2% | 36,6% | 72,7% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 6 | 29:40 | 57 | 9,5 | 5,8 | 5,5 | 1,7 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 100,0% |
| UNBA 503. Liga | TEKOpro | 6 | 35:34 | 55 | 9,2 | 5,0 | 2,2 | 1,3 | 0,0 | 34,5% | 31,6% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 2 | 27:40 | 20 | 10,0 | 3,5 | 4,0 | 1,5 | 0,0 | 47,1% | 50,0% | 33,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEKOpro | 2 | 31:47 | 15 | 7,5 | 6,0 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 31,6% | 42,9% | 0,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 4 | 38:59 | 33 | 8,3 | 3,8 | 3,8 | 2,3 | 0,0 | 20,4% | 10,0% | 61,1% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 8 | 33:23 | 60 | 7,5 | 5,1 | 3,5 | 2,0 | 0,1 | 31,7% | 20,0% | 27,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






