WiktorSirko
- 2024–2025
- 22 mecze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 313pktw karierze
- 14,2pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 911 min | 41:26 |
| Punkty | 313 | 14,2 |
| Zbiórki | 80 | 3,6 |
| — w ataku | 11 | 0,5 |
| — w obronie | 69 | 3,1 |
| Asysty | 43 | 2,0 |
| Przechwyty | 31 | 1,4 |
| Bloki | 9 | 0,4 |
| Straty | 46 | 2,1 |
| Przewinienia | 15 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 145 | 6,6 |
- 31,6%FG122 z 386 z gry
- 25,1%3P45 z 179 za trzy
- 53,3%FT24 z 45 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 122 | 386 | 31,6% |
| Rzuty za dwa | 77 | 207 | 37,2% |
| Rzuty za trzy | 45 | 179 | 25,1% |
| Rzuty wolne | 24 | 45 | 53,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 3 | 34:38 | 30 | 10,0 | 3,7 | 3,7 | 1,7 | 0,0 | 34,1% | 22,2% | 0,0% |
| 5WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 45:54 | 123 | 15,4 | 4,8 | 1,8 | 1,4 | 0,8 | 33,3% | 26,9% | 64,3% |
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 11 | 40:02 | 160 | 14,5 | 2,8 | 1,6 | 1,4 | 0,3 | 29,9% | 24,3% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






