WiktorSmich
- 2023–2026
- 21 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 102pktw karierze
- 4,9pktna mecz
- 2,6zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 554 min | 26:23 |
| Punkty | 102 | 4,9 |
| Zbiórki | 55 | 2,6 |
| — w ataku | 21 | 1,0 |
| — w obronie | 34 | 1,6 |
| Asysty | 31 | 1,5 |
| Przechwyty | 16 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 37 | 1,8 |
| Przewinienia | 32 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 48 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 44 | 2,1 |
- 26,8%FG37 z 138 z gry
- 16,7%3P10 z 60 za trzy
- 45,0%FT18 z 40 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 138 | 26,8% |
| Rzuty za dwa | 27 | 78 | 34,6% |
| Rzuty za trzy | 10 | 60 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 18 | 40 | 45,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 2 | 27:39 | 4 | 2,0 | 4,5 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 5 | 27:54 | 22 | 4,4 | 3,6 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | 22,9% | 33,3% | 40,0% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 41:36 | 10 | 10,0 | 8,0 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 27,3% | 20,0% | 42,9% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 2 | 37:49 | 18 | 9,0 | 2,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 31,6% | 0,0% | 40,0% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 19:15 | 27 | 3,4 | 1,4 | 1,3 | 0,9 | 0,0 | 28,9% | 5,6% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 2 | 28:20 | 11 | 5,5 | 2,0 | 3,5 | 0,5 | 0,0 | 26,7% | 25,0% | 50,0% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 31:32 | 10 | 10,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 25,0% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






