WojciechDyminski
- 2025–2026
- 23 mecze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 503pktw karierze
- 21,9pktna mecz
- 7,6zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 848 min | 36:51 |
| Punkty | 503 | 21,9 |
| Zbiórki | 174 | 7,6 |
| — w ataku | 67 | 2,9 |
| — w obronie | 107 | 4,7 |
| Asysty | 47 | 2,0 |
| Przechwyty | 42 | 1,8 |
| Bloki | 12 | 0,5 |
| Straty | 52 | 2,3 |
| Przewinienia | 38 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 105 | 4,6 |
| Ocena (EFF) | 532 | 23,1 |
- 56,6%FG192 z 339 z gry
- 30,2%3P26 z 86 za trzy
- 66,4%FT93 z 140 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 192 | 339 | 56,6% |
| Rzuty za dwa | 166 | 253 | 65,6% |
| Rzuty za trzy | 26 | 86 | 30,2% |
| Rzuty wolne | 93 | 140 | 66,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 4 | 40:27 | 98 | 24,5 | 7,3 | 2,5 | 1,8 | 1,3 | 53,6% | 15,4% | 64,7% |
| 8WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 10 | 35:34 | 245 | 24,5 | 8,3 | 2,1 | 2,1 | 0,5 | 62,0% | 40,0% | 66,1% |
| 7WBA2. Liga | TRZY PLUS JEDEN | 8 | 35:39 | 133 | 16,6 | 6,8 | 1,6 | 1,4 | 0,3 | 52,0% | 17,4% | 65,7% |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 1 | 44:46 | 27 | 27,0 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | 77,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






