WojciechFangrat
0BBALL BOOMERS3. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 21 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 109pktw 8 meczach
- 13,6pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 298 min | 37:16 |
| Punkty | 109 | 13,6 |
| Zbiórki | 31 | 3,9 |
| — w ataku | 11 | 1,4 |
| — w obronie | 20 | 2,5 |
| Asysty | 10 | 1,3 |
| Przechwyty | 7 | 0,9 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 2,5 |
| Przewinienia | 20 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 62 | 7,8 |
- 38,8%FG47 z 121 z gry
- 17,4%3P8 z 46 za trzy
- 87,5%FT7 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 47 | 121 | 38,8% |
| Rzuty za dwa | 39 | 75 | 52,0% |
| Rzuty za trzy | 8 | 46 | 17,4% |
| Rzuty wolne | 7 | 8 | 87,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach BBALL BOOMERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 kwi 2026 | P53 : 65 | 23:30 | 10 | 2 | 0 | |
| 19 kwi 2026 | P49 : 61 | 40:07 | 11 | 2 | 3 | |
| 11 kwi 2026 | Z59 : 53 | 36:49 | 4 | 3 | 2 | |
| 29 mar 2026 | Z73 : 46 | 37:10 | 18 | 6 | 2 | |
| 21 mar 2026 | Z67 : 54 | 35:04 | 12 | 3 | 1 | |
| 15 mar 2026 | P48 : 51 | 40:13 | 21 | 5 | 0 | |
| 22 lut 2026 | P52 : 61 | 44:49 | 13 | 5 | 2 | |
| 15 lut 2026 | Z62 : 43 | 40:23 | 20 | 5 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 21 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 4 | 42:48 | 52 | 13,0 | 5,5 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 32,9% | 23,1% | 0,0% |
| 8WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 8 | 37:16 | 109 | 13,6 | 3,9 | 1,3 | 0,9 | 0,0 | 38,8% | 17,4% | 87,5% |
| 7WBA3. Liga | BBALL BOOMERS | 7 | 40:25 | 104 | 14,9 | 6,0 | 1,0 | 0,4 | 0,1 | 38,2% | 30,5% | 25,0% |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 2 | 11:25 | 0 | 0,0 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






