WojciechNitek
23TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 39 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 94pktw 9 meczach
- 10,4pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 235 min | 26:05 |
| Punkty | 94 | 10,4 |
| Zbiórki | 44 | 4,9 |
| — w ataku | 20 | 2,2 |
| — w obronie | 24 | 2,7 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 6 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,3 |
| Przewinienia | 15 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 82 | 9,1 |
- 45,3%FG39 z 86 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 51,7%FT15 z 29 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 86 | 45,3% |
| Rzuty za dwa | 38 | 78 | 48,7% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 15 | 29 | 51,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | Z51 : 48 | 22:58 | 5 | 4 | 1 | |
| 18 maj 2025 | Z90 : 57 | 29:40 | 21 | 13 | 6 | |
| 10 maj 2025 | P71 : 78 | 31:21 | 9 | 5 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | Z60 : 55 | 32:42 | 12 | 6 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | Z49 : 46 | 24:16 | 10 | 3 | 2 | |
| 23 mar 2025 | P47 : 49 | 31:49 | 13 | 3 | 0 | |
| 16 mar 2025 | P52 : 65 | 32:12 | 7 | 5 | 2 | |
| 9 mar 2025 | P50 : 77 | 29:43 | 17 | 5 | 0 | |
| 1 mar 2025 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 39 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 32:21 | 47 | 11,8 | 6,3 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 46,3% | 16,7% | 53,3% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 26:02 | 45 | 11,3 | 4,3 | 0,8 | 0,3 | 0,3 | 53,3% | 0,0% | 59,1% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 6 | 26:55 | 47 | 7,8 | 4,5 | 1,2 | 0,7 | 0,0 | 37,0% | 0,0% | 63,6% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 16:51 | 3 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 9 | 26:05 | 94 | 10,4 | 4,9 | 1,2 | 0,7 | 0,0 | 45,3% | 12,5% | 51,7% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 33:19 | 5 | 5,0 | 5,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | — | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 7 | 34:28 | 99 | 14,1 | 4,9 | 1,4 | 1,0 | 0,1 | 48,1% | 28,6% | 90,5% |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 7 | 34:41 | 104 | 14,9 | 8,4 | 0,7 | 0,6 | 0,0 | 43,9% | 60,0% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






