WojciechSulek
19CM PETRA MEDICA2. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2024
- 77 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 39pktw 8 meczach
- 4,9pktna mecz
- 8,6zbna mecz
- 3,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 221 min | 27:35 |
| Punkty | 39 | 4,9 |
| Zbiórki | 69 | 8,6 |
| — w ataku | 23 | 2,9 |
| — w obronie | 46 | 5,8 |
| Asysty | 26 | 3,3 |
| Przechwyty | 19 | 2,4 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 24 | 3,0 |
| Przewinienia | 23 | 2,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 105 | 13,1 |
- 47,5%FG19 z 40 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 14,3%FT1 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 40 | 47,5% |
| Rzuty za dwa | 19 | 39 | 48,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 7 | 14,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach CM PETRA MEDICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 mar 2021 | P66 : 68 | 14:01 | 0 | 5 | 3 | |
| 19 gru 2020 | Z69 : 56 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 gru 2020 | Z104 : 30 | 30:37 | 6 | 15 | 4 | |
| 6 gru 2020 | Z77 : 65 | 29:15 | 8 | 12 | 7 | |
| 29 lis 2020 | P59 : 66 | 24:06 | 4 | 8 | 1 | |
| 24 paź 2020 | P79 : 82 | 45:12 | 5 | 13 | 3 | |
| 17 paź 2020 | P60 : 74 | 48:00 | 10 | 11 | 6 | |
| 4 paź 2020 | P66 : 71 | 29:28 | 6 | 5 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 77 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | VABANK | 2 | 36:23 | 33 | 16,5 | 5,5 | 3,0 | 1,5 | 1,0 | 66,7% | — | 45,5% |
| 3WBA2. Liga | VABANK | 9 | 26:58 | 30 | 3,3 | 3,7 | 4,0 | 1,2 | 0,9 | 58,3% | 0,0% | 33,3% |
| 3WBABaraże | VABANK | 1 | 26:07 | 4 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | — | — |
| 2WBA2. Liga | VABANK | 10 | 36:24 | 40 | 4,0 | 5,7 | 4,2 | 1,7 | 0,0 | 36,2% | 0,0% | 33,3% |
| 2WBABaraże | VABANK | 1 | 28:30 | 0 | 0,0 | 1,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 1WBA2. Liga | VABANK | 12 | 29:41 | 47 | 3,9 | 3,8 | 3,8 | 1,8 | 0,2 | 44,4% | 50,0% | 40,0% |
| UNBA 502. Liga | VABANK | 8 | 32:44 | 50 | 6,3 | 5,4 | 3,0 | 1,3 | 0,4 | 60,5% | — | 44,4% |
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 9 | 30:23 | 80 | 8,9 | 5,3 | 2,0 | 1,7 | 0,1 | 69,1% | 0,0% | 30,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | VABANK | 2 | 19:17 | 8 | 4,0 | 6,0 | 4,0 | 0,5 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CM PETRA MEDICA | 1 | 41:43 | 8 | 8,0 | 10,0 | 8,0 | 7,0 | 0,0 | 80,0% | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | VABANK | 5 | 20:02 | 13 | 2,6 | 3,0 | 3,4 | 1,0 | 0,0 | 71,4% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 32:41 | 36 | 7,2 | 5,6 | 1,0 | 1,8 | 0,2 | 70,8% | 0,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 4 | 33:14 | 15 | 3,8 | 9,0 | 3,0 | 1,8 | 0,5 | 46,7% | — | 12,5% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 8 | 27:35 | 39 | 4,9 | 8,6 | 3,3 | 2,4 | 0,4 | 47,5% | 0,0% | 14,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






