YehorStelmakh
- 2025–2026
- 25 meczów
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 537pktw karierze
- 21,5pktna mecz
- 4,8zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1061 min | 42:26 |
| Punkty | 537 | 21,5 |
| Zbiórki | 119 | 4,8 |
| — w ataku | 22 | 0,9 |
| — w obronie | 97 | 3,9 |
| Asysty | 43 | 1,7 |
| Przechwyty | 52 | 2,1 |
| Bloki | 23 | 0,9 |
| Straty | 55 | 2,2 |
| Przewinienia | 39 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 85 | 3,4 |
| Ocena (EFF) | 472 | 18,9 |
- 46,9%FG198 z 422 z gry
- 36,7%3P69 z 188 za trzy
- 75,8%FT72 z 95 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 198 | 422 | 46,9% |
| Rzuty za dwa | 129 | 234 | 55,1% |
| Rzuty za trzy | 69 | 188 | 36,7% |
| Rzuty wolne | 72 | 95 | 75,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 5 | 39:43 | 92 | 18,4 | 4,0 | 0,8 | 2,0 | 0,8 | 43,5% | 42,9% | 77,8% |
| 9WBA2. Liga | AB BASKET LEGIONOWO | 2 | 27:58 | 37 | 18,5 | 3,5 | 2,5 | 2,0 | 0,0 | 61,9% | 54,5% | 71,4% |
| 8WBA2. Liga | AB BASKET LEGIONOWO | 9 | 44:47 | 198 | 22,0 | 5,1 | 1,6 | 1,8 | 0,7 | 45,4% | 39,7% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | AB BASKET LEGIONOWO | 1 | 33:16 | 35 | 35,0 | 3,0 | 4,0 | 6,0 | 0,0 | 76,2% | 40,0% | 100,0% |
| 6WBA3. Liga | AB BASKET LEGIONOWO | 8 | 46:14 | 175 | 21,9 | 5,4 | 2,0 | 2,0 | 1,6 | 44,0% | 25,8% | 52,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






