Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 300 min | 30:00 |
| Punkty | 88 | 8,8 |
| Zbiórki | 35 | 3,5 |
| — w ataku | 9 | 0,9 |
| — w obronie | 26 | 2,6 |
| Asysty | 21 | 2,1 |
| Przechwyty | 6 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 16 | 1,6 |
| Przewinienia | 23 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 86 | 8,6 |
- 44,7%FG38 z 85 z gry
- 30,8%3P8 z 26 za trzy
- 80,0%FT4 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 85 | 44,7% |
| Rzuty za dwa | 30 | 59 | 50,8% |
| Rzuty za trzy | 8 | 26 | 30,8% |
| Rzuty wolne | 4 | 5 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P45 : 48 | 25:04 | 11 | 6 | 0 | |
| 9 maj 2026 | Z93 : 53 | 25:55 | 10 | 1 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | P58 : 63 | 39:25 | 10 | 2 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | P48 : 81 | 39:19 | 5 | 0 | 2 | |
| 28 mar 2026 | Z52 : 47 | 36:07 | 4 | 5 | 4 | |
| 21 mar 2026 | Z56 : 55 | 29:25 | 12 | 7 | 2 | |
| 14 mar 2026 | P66 : 70 | 36:04 | 7 | 3 | 4 | |
| 7 mar 2026 | P41 : 49 | 11:22 | 2 | 1 | 0 | |
| 22 lut 2026 | P60 : 67 | 36:19 | 16 | 6 | 4 | |
| 15 lut 2026 | P73 : 97 | 21:01 | 11 | 4 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 50 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 4 | 29:39 | 32 | 8,0 | 2,3 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 32,6% | 22,2% | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 10 | 30:00 | 88 | 8,8 | 3,5 | 2,1 | 0,6 | 0,0 | 44,7% | 30,8% | 80,0% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 12 | 32:47 | 115 | 9,6 | 4,2 | 2,6 | 1,6 | 0,0 | 47,6% | 32,1% | 66,7% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 10 | 27:43 | 90 | 9,0 | 3,0 | 3,3 | 1,9 | 0,0 | 55,6% | 25,0% | 87,5% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 13 | 26:11 | 109 | 8,4 | 3,6 | 3,4 | 2,0 | 0,0 | 44,0% | 18,2% | 63,6% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 41:37 | 16 | 16,0 | 1,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






