ZakharYakubouski
11AMATORZY
- 2023–2026
- 34 mecze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 162pktw karierze
- 4,8pktna mecz
- 2,1zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 839 min | 24:41 |
| Punkty | 162 | 4,8 |
| Zbiórki | 71 | 2,1 |
| — w ataku | 20 | 0,6 |
| — w obronie | 51 | 1,5 |
| Asysty | 48 | 1,4 |
| Przechwyty | 21 | 0,6 |
| Bloki | 11 | 0,3 |
| Straty | 52 | 1,5 |
| Przewinienia | 32 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 109 | 3,2 |
- 29,5%FG62 z 210 z gry
- 25,6%3P32 z 125 za trzy
- 60,0%FT6 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 62 | 210 | 29,5% |
| Rzuty za dwa | 30 | 85 | 35,3% |
| Rzuty za trzy | 32 | 125 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 6 | 10 | 60,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 3 | 21:32 | 15 | 5,0 | 2,0 | 1,7 | 1,0 | 0,0 | 35,0% | 12,5% | — |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 11 | 24:43 | 55 | 5,0 | 1,7 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 35,0% | 28,9% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 9 | 24:45 | 35 | 3,9 | 1,6 | 1,2 | 0,7 | 0,2 | 28,3% | 28,6% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 11 | 25:29 | 57 | 5,2 | 2,9 | 1,6 | 0,3 | 0,7 | 25,0% | 23,5% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






