10 kwietnia 2022, 19:001. LigaWBA ARENA - BOISKO A
GET WOW TEAMgospodarzwynik 84 do 64
AMIGOSgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Krzysztof Szemieta | 19 | 27:48 | 25 | 9 | 13 | 69,2% | 5 | 6 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 5 | 60,0% | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 25 | 15 |
| Dawid Przybyszewski | 13 | 36:45 | 18 | 8 | 12 | 66,7% | 6 | 9 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 23 | 15 |
| Kacper Rogowski | 55 | 27:13 | 13 | 6 | 12 | 50,0% | 6 | 10 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 9 | 14 |
| Tomasz Górski | 40 | 22:22 | 8 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 2 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 9 | 15 |
| Piotr Nawrot | 7 | 32:17 | 8 | 4 | 13 | 30,8% | 4 | 12 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 | -1 |
| Mariusz Portasiewicz | 41 | 32:01 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 |
| Tomasz Wisnik | 1 | 23:15 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 4 | 0 | 1 | 8 | 6 |
| Aleksander Robotycki | 33 | 18:43 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 6 |
| Pawel Galazka | 25 | 6:12 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| Maciej Galecki | 34 | 3:47 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |
| Marcin Gawrych | 24 | 9:31 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 11 |
| Razem | — | 239:54 | 84 | 34 | 69 | 49,3% | 24 | 45 | 10 | 24 | 41,7% | 6 | 11 | 54,5% | 36 | 8 | 28 | 23 | 8 | 3 | 11 | 7 | 13 | 103 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Kubiak | 4 | 38:23 | 14 | 6 | 14 | 42,9% | 4 | 7 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 2 | 0,0% | 5 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 6 | -3 |
| Dariusz Daca | 14 | 33:35 | 13 | 5 | 11 | 45,5% | 2 | 7 | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | — | 5 | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 15 | -14 |
| Marcin Gestern | 33 | 38:04 | 8 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 0 | 8 | 3 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 17 | -10 |
| Roman Jancik | 9 | 23:49 | 8 | 4 | 12 | 33,3% | 4 | 10 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 6 |
| Sebastian Jankowski | 45 | 35:30 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 9 | 1 | 8 | 1 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 | 14 | -24 |
| Dawid Juskowiak | 7 | 35:58 | 7 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 3 | 1 | 9 | 11,1% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -27 |
| Mirosław Wojtyński | 20 | 17:28 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 1 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | -20 |
| Łukasz Beresiński | 3 | 17:10 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | -8 |
| Piotr Napłoszek | 78 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Przemysław Piekarski | 15 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dominik Ziental | 35 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:57 | 64 | 28 | 66 | 42,4% | 21 | 40 | 7 | 26 | 26,9% | 1 | 4 | 25,0% | 36 | 9 | 27 | 15 | 7 | 4 | 15 | 13 | 7 | 70 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | GET WOW TEAM | AMIGOS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4824/45 · 53,3%, lepszy wynik | 4221/40 · 52,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3010/24 · 41,7%, lepszy wynik | 217/26 · 26,9% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 66/11 · 54,5%, lepszy wynik | 11/4 · 25,0% |
| Zbiórki w obronie | 28, lepszy wynik | 27 |
| Zbiórki w ataku | 8 | 9, lepszy wynik |
| Asysty | 23, lepszy wynik | 15 |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 11, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






