10 kwietnia 2022, 19:002. LigaWBA ARENA - BOISKO B
SAHELgospodarzwynik 80 do 78
ORLY TEMIDYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Kosierb | 12 | 45:49 | 36 | 10 | 24 | 41,7% | 3 | 10 | 7 | 14 | 50,0% | 9 | 10 | 90,0% | 9 | 1 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 32 | 7 |
| Maciej Krupinski | 9 | 43:01 | 17 | 6 | 16 | 37,5% | 1 | 4 | 5 | 12 | 41,7% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 18 | 3 |
| Kuba Maciejczak | 10 | 42:40 | 13 | 5 | 14 | 35,7% | 5 | 11 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 10 | -3 |
| Lukasz Lewandowski | 0 | 29:30 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 11 | 5 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 14 |
| Michal Proc | 3 | 37:58 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 12 | -9 |
| Przemek Lesinski | 11 | 40:58 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 8 | -2 |
| Razem | — | 239:56 | 80 | 28 | 71 | 39,4% | 16 | 41 | 12 | 30 | 40,0% | 12 | 14 | 85,7% | 43 | 13 | 30 | 21 | 3 | 0 | 7 | 11 | 11 | 95 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafal Wisniewski | 12 | 48:00 | 33 | 13 | 20 | 65,0% | 10 | 12 | 3 | 8 | 37,5% | 4 | 5 | 80,0% | 12 | 1 | 11 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 6 | 40 | -2 |
| Michal Samborski | 2 | 48:00 | 20 | 7 | 22 | 31,8% | 2 | 7 | 5 | 15 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 0 | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 13 | -2 |
| Pawel Rzezniczak | 17 | 42:31 | 13 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 9 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 17 | 1 |
| Krzysztof Latuszek | 4 | 32:15 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 9 | 5 |
| Piotr Grodzki | 1 | 15:28 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -9 |
| Marcin Wielgosz | 8 | 32:25 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
| Tomasz Sancewicz | 0 | 21:19 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -8 |
| Razem | — | 239:58 | 78 | 30 | 67 | 44,8% | 20 | 33 | 10 | 34 | 29,4% | 8 | 12 | 66,7% | 36 | 6 | 30 | 13 | 4 | 2 | 5 | 12 | 11 | 87 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | SAHEL | ORLY TEMIDY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/41 · 39,0% | 4020/33 · 60,6%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3612/30 · 40,0%, lepszy wynik | 3010/34 · 29,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/14 · 85,7%, lepszy wynik | 88/12 · 66,7% |
| Zbiórki w obronie | 30 | 30 |
| Zbiórki w ataku | 13, lepszy wynik | 6 |
| Asysty | 21, lepszy wynik | 13 |
| Przechwyty | 3 | 4, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 7 | 5, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






