22 maja 2022, 19:151. LigaWBA ARENA - BOISKO A
BAT MOCYgospodarzwynik 47 do 69
GET WOW TEAMgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artur Jastrząb | 45 | 35:23 | 25 | 7 | 15 | 46,7% | 5 | 12 | 2 | 3 | 66,7% | 9 | 10 | 90,0% | 7 | 1 | 6 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 9 | 25 | -25 |
| Robert Doboszyński | 4 | 43:31 | 10 | 4 | 13 | 30,8% | 2 | 7 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 3 | -18 |
| Paweł Rutczyński | 15 | 39:43 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | -11 |
| Maciej Sałata | 8 | 35:49 | 4 | 1 | 11 | 9,1% | 1 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1 | 6 | -3 |
| Michal Nowak | 0 | 29:16 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | -23 |
| Jan Beneczkowski | 1 | 23:26 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | -1 | -14 |
| Paweł Stypułkowski | 34 | 32:46 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | -1 | -16 |
| Razem | — | 239:54 | 47 | 14 | 53 | 26,4% | 10 | 36 | 4 | 17 | 23,5% | 15 | 16 | 93,8% | 27 | 4 | 23 | 10 | 10 | 0 | 15 | 15 | 20 | 39 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Nawrot | 7 | 30:58 | 20 | 9 | 17 | 52,9% | 8 | 15 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 100,0% | 7 | 2 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 24 | 26 |
| Krzysztof Szemieta | 19 | 32:49 | 19 | 6 | 11 | 54,5% | 3 | 4 | 3 | 7 | 42,9% | 4 | 5 | 80,0% | 5 | 0 | 5 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | 21 | 18 |
| Kacper Rogowski | 55 | 29:13 | 12 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 8 | 0 | 0 | — | 4 | 7 | 57,1% | 5 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 14 | 24 |
| Dawid Przybyszewski | 13 | 34:22 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 11 | 0 |
| Tomasz Teodorczyk | 37 | 30:34 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 21 |
| Mariusz Portasiewicz | 41 | 18:22 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 4 | 5 |
| Maciej Galecki | 34 | 15:22 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 3 | -3 |
| Pawel Galazka | 25 | 16:43 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 9 |
| Tomasz Wisnik | 1 | 31:34 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 4 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 10 |
| Razem | — | 239:57 | 69 | 27 | 57 | 47,4% | 21 | 40 | 6 | 17 | 35,3% | 9 | 13 | 69,2% | 37 | 6 | 31 | 21 | 12 | 1 | 13 | 20 | 15 | 93 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BAT MOCY | GET WOW TEAM |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2010/36 · 27,8% | 4221/40 · 52,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/17 · 23,5% | 186/17 · 35,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1515/16 · 93,8%, lepszy wynik | 99/13 · 69,2% |
| Zbiórki w obronie | 23 | 31, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 4 | 6, lepszy wynik |
| Asysty | 10 | 21, lepszy wynik |
| Przechwyty | 10 | 12, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 15 | 13, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






