22 maja 2022, 18:001. LigaWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 80 do 60
NTLgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Hausner | 12 | 36:34 | 20 | 7 | 14 | 50,0% | 2 | 2 | 5 | 12 | 41,7% | 1 | 1 | 100,0% | 7 | 2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 23 | 22 |
| Marcin Bakula | 77 | 29:15 | 15 | 5 | 10 | 50,0% | 0 | 1 | 5 | 9 | 55,6% | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 10 |
| Michal Kawczynski | 23 | 41:31 | 12 | 6 | 14 | 42,9% | 6 | 12 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 4 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 15 | 14 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 36:21 | 10 | 5 | 14 | 35,7% | 5 | 8 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 0 | — | 8 | 3 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 11 | 18 |
| Michal Konior | 7 | 37:45 | 8 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 11 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 26 | 16 |
| Michal Witoslawski | 14 | 29:30 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4 | 4 | 4 | 6 | 9 |
| Wojciech Jurkiewicz | 10 | 29:03 | 7 | 2 | 8 | 25,0% | 1 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 7 | 11 |
| Razem | — | 239:59 | 80 | 32 | 72 | 44,4% | 21 | 37 | 11 | 35 | 31,4% | 5 | 7 | 71,4% | 42 | 10 | 32 | 28 | 8 | 1 | 10 | 16 | 10 | 107 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Korkosz | 9 | 48:00 | 24 | 9 | 20 | 45,0% | 7 | 15 | 2 | 5 | 40,0% | 4 | 4 | 100,0% | 10 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 21 | -20 |
| Piotr Lach | 15 | 39:01 | 14 | 6 | 14 | 42,9% | 4 | 8 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 11 | -4 |
| Dominik Lasecki | 5 | 35:13 | 10 | 3 | 12 | 25,0% | 3 | 5 | 0 | 7 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -10 |
| Jakub Miatkowski | 8 | 40:43 | 7 | 2 | 11 | 18,2% | 1 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 2 | -26 |
| Max Sloniewski | 33 | 45:37 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 5 | 11 | -19 |
| Piotr Pasternak | 34 | 10:03 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -8 |
| Jakub Uscinowicz | 6 | 21:19 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -13 |
| Razem | — | 239:56 | 60 | 22 | 66 | 33,3% | 16 | 40 | 6 | 26 | 23,1% | 10 | 10 | 100,0% | 34 | 8 | 26 | 13 | 3 | 0 | 15 | 10 | 16 | 51 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | NTL |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4221/37 · 56,8%, lepszy wynik | 3216/40 · 40,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3311/35 · 31,4%, lepszy wynik | 186/26 · 23,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 55/7 · 71,4% | 1010/10 · 100,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 32, lepszy wynik | 26 |
| Zbiórki w ataku | 10, lepszy wynik | 8 |
| Asysty | 28, lepszy wynik | 13 |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 3 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






