23 października 2022, 20:301. Liga, sezon 1WBAWBA ARENA - BOISKO A
GET WOW TEAMgospodarzwynik 59 do 60
NTLgość
Transmisja
1. Liga: NTL vs. Get Wow Team — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksander Robotycki | 33 | 19:53 | 13 | 6 | 10 | 60,0% | 5 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 13 | 3 |
| Marcin Krysiak | 55 | 40:19 | 12 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | 14 | 5 |
| Krzysztof Wisniewski | 71 | 32:01 | 10 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 9 | -3 |
| Slawek Paciorek | 20 | 15:58 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 2 |
| Tomasz Teodorczyk | 37 | 40:19 | 8 | 3 | 8 | 37,5% | 1 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0 | 11 | 5 |
| Tomasz Wisnik | 1 | 36:10 | 6 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 3 | 2 | 14 | -3 |
| Mariusz Portasiewicz | 41 | 28:06 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | -4 |
| Maciej Galecki | 34 | 7:40 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -6 |
| Marcin Gawrych | 24 | 19:30 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | -4 |
| Razem | — | 239:56 | 59 | 21 | 48 | 43,8% | 16 | 30 | 5 | 18 | 27,8% | 12 | 16 | 75,0% | 23 | 7 | 16 | 16 | 11 | 3 | 11 | 13 | 18 | 70 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartosz Sobczak | 7 | 28:13 | 18 | 7 | 8 | 87,5% | 4 | 5 | 3 | 3 | 100,0% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 2 | 23 | 5 |
| Max Sloniewski | 33 | 35:52 | 11 | 4 | 7 | 57,1% | 2 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 14 | -1 |
| Marcin Korkosz | 9 | 35:58 | 10 | 3 | 12 | 25,0% | 3 | 9 | 0 | 3 | 0,0% | 4 | 6 | 66,7% | 6 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 6 | 3 | -2 |
| Dominik Lasecki | 14 | 28:00 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 6 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 9 | -1 |
| Pawel Sawczuk | 1 | 30:06 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 2 |
| Michal Adamski | 8 | 35:53 | 4 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 5 | 2 |
| Piotr Lach | 15 | 14:19 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 |
| Jakub Maciejczak | 10 | 18:06 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 6 |
| Jakub Uscinowicz | 4 | 13:28 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | -6 |
| Razem | — | 239:55 | 60 | 22 | 52 | 42,3% | 16 | 36 | 6 | 16 | 37,5% | 10 | 12 | 83,3% | 27 | 11 | 16 | 19 | 8 | 1 | 15 | 18 | 13 | 68 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | GET WOW TEAM | NTL |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/30 · 53,3%, lepszy wynik | 3216/36 · 44,4% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/18 · 27,8% | 186/16 · 37,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/16 · 75,0% | 1010/12 · 83,3%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 16 | 16 |
| Zbiórki w ataku | 7 | 11, lepszy wynik |
| Asysty | 16 | 19, lepszy wynik |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 8 |
| Straty mniej = lepiej | 11, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 23 października 2022
- 13:00
THUNDER FALCONS
NIE DAJ ZA TRZY64:87 - 13:00
BANKSTERS
FASOLKI61:67 - 14:15
HUTNIK WARSZAWA
PIASECZUSETS62:85 - 14:15
CROSS JEANS LIT
AMBITNI AMATORZY56:47 - 15:30
OBRONCY Z TOBRUKU
LITERY31:64 - 15:30
HOMIES
BC LITUANICA54:56 - 16:45
ORLY TEMIDY
VABANK54:70 - 16:45
WARSAW SHARKS
TANDER LEGENDS SNDY98:49 - 16:45
ORLY TEMIDY
VABANK54:70 - 18:00
OSTAP RUSZTOWANIA
POLIBUDA68:76 - 18:00
SAHEL
RUN'N GUN79:99 - 19:15
BAT MOCY
AVENGA54:77






