23 października 2022, 13:002. Liga, sezon 1WBAWBA ARENA - BOISKO A
THUNDER FALCONSgospodarzwynik 64 do 87
NIE DAJ ZA TRZYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Gniewek | 77 | 43:16 | 20 | 7 | 14 | 50,0% | 5 | 8 | 2 | 6 | 33,3% | 4 | 4 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | 18 | -17 |
| Gracjan Dobrianski | 11 | 34:38 | 14 | 5 | 14 | 35,7% | 4 | 7 | 1 | 7 | 14,3% | 3 | 3 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 | -17 |
| Marek Kopcial | 15 | 38:32 | 14 | 5 | 10 | 50,0% | 4 | 7 | 1 | 3 | 33,3% | 3 | 5 | 60,0% | 6 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 14 | -16 |
| Kajetan Petryka | 42 | 39:16 | 7 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | -16 |
| Daniel Sterniczuk | 73 | 37:34 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 4 | 25,0% | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | -23 |
| Marcin Bukowski | 7 | 24:26 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6 | -10 |
| Marcin Fulek | 24 | 22:11 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 1 | -16 |
| Tomasz Suska | 3 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:53 | 64 | 23 | 57 | 40,4% | 18 | 36 | 5 | 21 | 23,8% | 13 | 20 | 65,0% | 28 | 7 | 21 | 9 | 6 | 0 | 11 | 19 | 13 | 55 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Staszewski | 13 | 34:31 | 27 | 9 | 12 | 75,0% | 5 | 6 | 4 | 6 | 66,7% | 5 | 6 | 83,3% | 12 | 4 | 8 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 37 | 15 |
| Patryk Grabarczyk | 1 | 31:49 | 23 | 6 | 9 | 66,7% | 5 | 8 | 1 | 1 | 100,0% | 10 | 12 | 83,3% | 3 | 0 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 1 | 8 | 27 | 22 |
| Adam Nowakowski | 0 | 33:49 | 13 | 4 | 9 | 44,4% | 1 | 2 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 10 | 15 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 31:26 | 12 | 3 | 15 | 20,0% | 1 | 6 | 2 | 9 | 22,2% | 4 | 4 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | 2 | 3 | 13 |
| Pawel Kostjan | 00 | 34:31 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 1 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 19 | 27 |
| Maciej Pomianowski | 8 | 28:48 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 14 |
| Radoslaw Salacinski | 40 | 26:16 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 7 |
| Maciej Walejko | 20 | 18:46 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Razem | — | 239:56 | 87 | 26 | 57 | 45,6% | 13 | 27 | 13 | 30 | 43,3% | 22 | 28 | 78,6% | 37 | 11 | 26 | 16 | 7 | 2 | 10 | 13 | 19 | 102 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | THUNDER FALCONS | NIE DAJ ZA TRZY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/36 · 50,0%, lepszy wynik | 2613/27 · 48,1% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/21 · 23,8% | 3913/30 · 43,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1313/20 · 65,0% | 2222/28 · 78,6%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 21 | 26, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 7 | 11, lepszy wynik |
| Asysty | 9 | 16, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6 | 7, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 11 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 23 października 2022
- 13:00
BANKSTERS
FASOLKI61:67 - 14:15
HUTNIK WARSZAWA
PIASECZUSETS62:85 - 14:15
CROSS JEANS LIT
AMBITNI AMATORZY56:47 - 15:30
OBRONCY Z TOBRUKU
LITERY31:64 - 15:30
HOMIES
BC LITUANICA54:56 - 16:45
ORLY TEMIDY
VABANK54:70 - 16:45
WARSAW SHARKS
TANDER LEGENDS SNDY98:49 - 16:45
ORLY TEMIDY
VABANK54:70 - 18:00
OSTAP RUSZTOWANIA
POLIBUDA68:76 - 18:00
SAHEL
RUN'N GUN79:99 - 19:15
BAT MOCY
AVENGA54:77 - 20:30
GET WOW TEAM
NTL59:60






