18 grudnia 2022, 11:152. Liga, sezon 1WBAWBA ARENA - BOISKO A
SAHELgospodarzwynik 68 do 67
HOMIESgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Kosierb | 12 | 48:00 | 29 | 10 | 18 | 55,6% | 5 | 9 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 5 | 80,0% | 14 | 3 | 11 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 | 2 | 37 | 1 |
| Maciej Krupinski | 9 | 48:00 | 15 | 5 | 17 | 29,4% | 2 | 5 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | 9 | 1 |
| Tomasz Balabaniak | 0 | 48:00 | 10 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 8 | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 5 | 80,0% | 10 | 4 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 14 | 1 |
| Michal Majak | 6 | 48:00 | 10 | 4 | 20 | 20,0% | 3 | 10 | 1 | 10 | 10,0% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| Lukasz Lewandowski | 1 | 48:00 | 4 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 13 | 4 | 9 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 15 | 1 |
| Razem | — | 240:00 | 68 | 24 | 74 | 32,4% | 15 | 40 | 9 | 34 | 26,5% | 11 | 13 | 84,6% | 45 | 12 | 33 | 17 | 6 | 1 | 10 | 7 | 11 | 75 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wojciech Rybak | 45 | 41:47 | 20 | 9 | 17 | 52,9% | 8 | 12 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 16 | -3 |
| Ireneusz Gornicki | 21 | 37:52 | 15 | 5 | 14 | 35,7% | 2 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | 9 |
| Radoslaw Blachno | 7 | 41:47 | 14 | 5 | 14 | 35,7% | 3 | 7 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 2 | 100,0% | 11 | 1 | 10 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 19 | -3 |
| Marek Luto | 10 | 30:19 | 11 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 8 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 14 | 3 |
| Michal Lupienko | 16 | 37:10 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 0 | 9 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | 8 |
| Andrzej Zych | 3 | 27:03 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | -11 |
| Marcin Woznica | 11 | 24:00 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | -1 | -8 |
| Razem | — | 239:58 | 67 | 27 | 67 | 40,3% | 20 | 44 | 7 | 23 | 30,4% | 6 | 8 | 75,0% | 43 | 7 | 36 | 15 | 5 | 1 | 12 | 12 | 7 | 77 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | SAHEL | HOMIES |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/40 · 37,5% | 4020/44 · 45,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/34 · 26,5% | 217/23 · 30,4%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1111/13 · 84,6%, lepszy wynik | 66/8 · 75,0% |
| Zbiórki w obronie | 33 | 36, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 12, lepszy wynik | 7 |
| Asysty | 17, lepszy wynik | 15 |
| Przechwyty | 6, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






