18 grudnia 2022, 10:002. Liga, sezon 1WBAWBA ARENA - BOISKO B
TEAM EUROPEgospodarzwynik 46 do 77
VABANKgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Petr Sich | 13 | 21:01 | 10 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 8 | 11 | 72,7% | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 12 | -4 |
| Tom Deby | 42 | 21:58 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 5 | -15 |
| Matej Zontar | 5 | 34:27 | 8 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 9 | 0 | 0 | — | 4 | 6 | 66,7% | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5 | 4 | 7 | 2 | -22 |
| Zbigniew Kaczniow | 8 | 19:07 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 7 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 | -18 |
| Giorgi Dzidzishvili | 00 | 24:51 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | -16 |
| Bartlowiej Kijewski | 30 | 28:22 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | -4 |
| Will Ramley | 4 | 18:37 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 5 | -14 |
| Petar Stankovic | 10 | 27:33 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 5 | 3 | 1 | -1 | -21 |
| Pawel Szarajew | 16 | 12:55 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | -3 | -9 |
| Eugenio Chini | 33 | 9:37 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | -2 | -9 |
| Ozenc Erim | 24 | 21:28 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | -23 |
| Razem | — | 239:56 | 46 | 13 | 47 | 27,7% | 12 | 38 | 1 | 9 | 11,1% | 19 | 25 | 76,0% | 22 | 9 | 13 | 8 | 10 | 2 | 21 | 23 | 19 | 27 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Rudakov | 14 | 32:53 | 29 | 12 | 14 | 85,7% | 9 | 10 | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 3 | 66,7% | 4 | 0 | 4 | 3 | 2 | 1 | 4 | 4 | 5 | 32 | 32 |
| Michal Kowalczyk | 1 | 42:06 | 14 | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 8 | 8 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 8 | 3 | 1 | 2 | 3 | 6 | 29 | 35 |
| Daniel Jastrzebski | 22 | 41:02 | 12 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 5 | 80,0% | 4 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 | 7 | 14 | 23 |
| Kamil Michalowicz | 8 | 28:10 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7 | 16 |
| Mikolaj Kazmierczak | 00 | 17:34 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 2 | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 8 |
| Krzysztof Ladynski | 5 | 24:15 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 18 |
| Tomasz Piotrowski | 32 | 16:37 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 |
| Grzegorz Biniecki | 13 | 14:19 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 25,0% | 6 | 1 | 5 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 2 |
| Wojciech Sulek | 21 | 23:00 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 6 | 1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 19 |
| Razem | — | 239:56 | 77 | 27 | 43 | 62,8% | 20 | 28 | 7 | 15 | 46,7% | 16 | 22 | 72,7% | 27 | 2 | 25 | 24 | 13 | 5 | 22 | 20 | 23 | 102 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TEAM EUROPE | VABANK |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2412/38 · 31,6% | 4020/28 · 71,4%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 31/9 · 11,1% | 217/15 · 46,7%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1919/25 · 76,0%, lepszy wynik | 1616/22 · 72,7% |
| Zbiórki w obronie | 13 | 25, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9, lepszy wynik | 2 |
| Asysty | 8 | 24, lepszy wynik |
| Przechwyty | 10 | 13, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 21, lepszy wynik | 22 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






