4 marca 2023, 18:152. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
HAWAJSKI SNIEGgospodarzwynik 53 do 55
FOR THE WINgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karol Dmowski | 22 | 45:36 | 15 | 5 | 17 | 29,4% | 5 | 16 | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 10 | 50,0% | 11 | 4 | 7 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 15 | 1 |
| Maciej Kluczko | 9 | 37:49 | 13 | 6 | 14 | 42,9% | 6 | 14 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 4 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 12 | -4 |
| Michal Skonecki | 87 | 41:23 | 9 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 6 | 1 | 5 | 20,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 |
| Piotr Paszkowski | 13 | 33:00 | 8 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 6 | 7 | 85,7% | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 7 | 0 |
| Maciek Kulik | 21 | 46:46 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 1 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 7 | -5 |
| Piotr Sobiech | 8 | 35:23 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | -6 |
| Razem | — | 239:57 | 53 | 18 | 57 | 31,6% | 16 | 45 | 2 | 12 | 16,7% | 15 | 23 | 65,2% | 32 | 14 | 18 | 9 | 7 | 3 | 9 | 8 | 15 | 48 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Florczuk | 8 | 37:12 | 14 | 7 | 13 | 53,8% | 7 | 10 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 9 | 5 |
| Krzysztof Kuligowski | 2 | 48:00 | 14 | 6 | 7 | 85,7% | 6 | 7 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 1 | 7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 21 | 2 |
| Filip Brymora | 33 | 44:30 | 13 | 5 | 16 | 31,3% | 2 | 3 | 3 | 13 | 23,1% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 10 | 6 |
| Tomasz Bereda | 1 | 36:10 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 | 4 | 1 | 6 | 0 |
| Piotr Niewczas | 3 | 30:10 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 4 | -5 |
| Jan Tarnowski | 21 | 43:58 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 100,0% | 9 | 4 | 5 | 5 | 0 | 3 | 4 | 2 | 4 | 13 | 2 |
| Razem | — | 240:00 | 55 | 22 | 52 | 42,3% | 17 | 29 | 5 | 23 | 21,7% | 6 | 6 | 100,0% | 29 | 5 | 24 | 16 | 5 | 4 | 16 | 15 | 8 | 63 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HAWAJSKI SNIEG | FOR THE WIN |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/45 · 35,6% | 3417/29 · 58,6%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/12 · 16,7% | 155/23 · 21,7%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1515/23 · 65,2% | 66/6 · 100,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 18 | 24, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 14, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 9 | 16, lepszy wynik |
| Przechwyty | 7, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






