4 marca 2023, 17:002. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
HOMIESgospodarzwynik 88 do 93
NIE DAJ ZA TRZYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Radoslaw Blachno | 7 | 43:04 | 24 | 8 | 18 | 44,4% | 6 | 10 | 2 | 8 | 25,0% | 6 | 8 | 75,0% | 8 | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6 | 28 | 4 |
| Ireneusz Gornicki | 21 | 33:25 | 17 | 7 | 21 | 33,3% | 5 | 12 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 1 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 12 | -13 |
| Michal Lupienko | 16 | 48:00 | 16 | 8 | 15 | 53,3% | 8 | 15 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 16 | -5 |
| Maciej Truszkowski | 0 | 40:37 | 14 | 4 | 11 | 36,4% | 0 | 2 | 4 | 9 | 44,4% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 14 | -6 |
| Andrzej Zych | 3 | 45:30 | 14 | 7 | 11 | 63,6% | 7 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 8 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 21 | -5 |
| Marek Luto | 1 | 29:21 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 1 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 8 | 0 |
| Razem | — | 239:57 | 88 | 35 | 78 | 44,9% | 26 | 50 | 9 | 28 | 32,1% | 9 | 11 | 81,8% | 33 | 8 | 25 | 19 | 8 | 0 | 4 | 17 | 9 | 99 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Staszewski | 13 | 48:00 | 27 | 8 | 15 | 53,3% | 7 | 12 | 1 | 3 | 33,3% | 10 | 12 | 83,3% | 19 | 5 | 14 | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 9 | 40 | 5 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 38:19 | 19 | 7 | 15 | 46,7% | 2 | 4 | 5 | 11 | 45,5% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 14 | 6 |
| Pawel Kostjan | 9 | 44:31 | 18 | 7 | 15 | 46,7% | 4 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | 14 | -2 |
| Tomasz Butkiewicz | 99 | 42:45 | 15 | 5 | 11 | 45,5% | 2 | 5 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 16 | 16 |
| Robert Bulik | 2 | 28:08 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 2 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | -1 |
| Maciej Pomianowski | 8 | 38:13 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 6 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 10 | 1 |
| Razem | — | 239:56 | 93 | 32 | 69 | 46,4% | 17 | 36 | 15 | 33 | 45,5% | 14 | 18 | 77,8% | 42 | 10 | 32 | 21 | 0 | 1 | 14 | 9 | 17 | 102 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HOMIES | NIE DAJ ZA TRZY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5226/50 · 52,0%, lepszy wynik | 3417/36 · 47,2% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/28 · 32,1% | 4515/33 · 45,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/11 · 81,8%, lepszy wynik | 1414/18 · 77,8% |
| Zbiórki w obronie | 25 | 32, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 8 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 19 | 21, lepszy wynik |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 0 |
| Straty mniej = lepiej | 4, lepszy wynik | 14 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






