19 marca 2023, 19:151. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
BAT MOCYgospodarzwynik 63 do 87
HUTNIK WARSZAWAgość
Transmisja
1. Liga: Hutnik Warszawa vs. Bat Mocy — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artur Jastrzab | 45 | 41:31 | 21 | 7 | 17 | 41,2% | 7 | 17 | 0 | 0 | — | 7 | 8 | 87,5% | 9 | 0 | 9 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 | 19 | -13 |
| Krzysztof Mroz | 81 | 37:10 | 12 | 5 | 14 | 35,7% | 5 | 11 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 12 | 5 | 7 | 1 | 2 | 0 | 4 | 4 | 5 | 13 | -22 |
| Grzegorz Szybieniecki | 30 | 28:26 | 12 | 5 | 10 | 50,0% | 3 | 7 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 8 | -19 |
| Robert Doboszynski | 4 | 43:10 | 10 | 5 | 16 | 31,3% | 5 | 11 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | -10 |
| Pawel Rutczynski | 15 | 33:47 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 9 | -14 |
| Jakub Banaczkowski | 13 | 25:01 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 6 | -25 |
| Pawel Stypulkowski | 34 | 30:51 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | -1 | -17 |
| Razem | — | 239:56 | 63 | 26 | 65 | 40,0% | 24 | 53 | 2 | 12 | 16,7% | 9 | 11 | 81,8% | 32 | 9 | 23 | 9 | 4 | 1 | 11 | 23 | 15 | 57 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Hausner | 12 | 42:02 | 21 | 7 | 13 | 53,8% | 6 | 7 | 1 | 6 | 16,7% | 6 | 8 | 75,0% | 2 | 0 | 2 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5 | 21 | 21 |
| Michal Witoslawski | 9 | 29:56 | 19 | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 7 | 1 | 1 | 100,0% | 8 | 11 | 72,7% | 8 | 0 | 8 | 5 | 3 | 1 | 1 | 3 | 9 | 29 | 21 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 36:25 | 13 | 5 | 10 | 50,0% | 3 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 1 | 100,0% | 10 | 2 | 8 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 19 | 27 |
| Artur Kobialko | 99 | 21:41 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 |
| Marcin Bakula | 77 | 29:28 | 8 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 1 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 1 | 0,0% | 8 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 12 | 0 |
| Pawel Lapinski | 44 | 26:26 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 | 22 |
| Marek Rucinski | 2 | 29:56 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 14 |
| Jedrzej Karasek | 5 | 24:00 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 13 |
| Razem | — | 239:54 | 87 | 29 | 62 | 46,8% | 20 | 32 | 9 | 30 | 30,0% | 20 | 26 | 76,9% | 35 | 8 | 27 | 21 | 5 | 1 | 10 | 15 | 23 | 100 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BAT MOCY | HUTNIK WARSZAWA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4824/53 · 45,3% | 4020/32 · 62,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/12 · 16,7% | 279/30 · 30,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/11 · 81,8%, lepszy wynik | 2020/26 · 76,9% |
| Zbiórki w obronie | 23 | 27, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9, lepszy wynik | 8 |
| Asysty | 9 | 21, lepszy wynik |
| Przechwyty | 4 | 5, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 11 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 19 marca 2023
- 11:45
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
AMBITNI AMATORZY68:67 - 11:45
CROSS JEANS LIT
BC LITUANICA45:72 - 13:00
SHTOPKE BASKET
OSTAP RUSZTOWANIA67:58 - 13:00
VABANK
LITERY69:76 - 14:15
ORLY TEMIDY
BLAZERS61:59 - 14:15
NIE DAJ ZA TRZY
SAHEL88:56 - 15:30
FOR THE WIN
HOMIES84:66 - 15:30
INIEMAMOCNI
RUN'N GUN80:73 - 16:45
WARSAW GREEN GOOSE
TEKOpro58:92 - 16:45
FASOLKI
THUNDER FALCONS58:87 - 18:00
PIASECZUSETS
AVENGA62:83 - 18:00
BASKET KOCJANA
DZIKIE KOTY36:70 - 20:30
NTL
GET WOW TEAM74:60






