19 marca 2023, 13:002. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO B
VABANKgospodarzwynik 69 do 76
LITERYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Rudakov | 14 | 48:00 | 30 | 8 | 18 | 44,4% | 3 | 7 | 5 | 11 | 45,5% | 9 | 13 | 69,2% | 9 | 3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 | 29 | -7 |
| Tomasz Piotrowski | 32 | 34:55 | 11 | 3 | 12 | 25,0% | 3 | 7 | 0 | 5 | 0,0% | 5 | 7 | 71,4% | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | -1 |
| Michal Kowalczyk | 1 | 48:00 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 8 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 2 | 4 | 7 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 18 | -7 |
| Kamil Michalowicz | 8 | 41:07 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 3 | 6 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | 5 | -12 |
| Grzegorz Biniecki | 13 | 30:53 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 10 | 4 | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 9 | -6 |
| Krzysztof Ladynski | 5 | 37:04 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 3 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 |
| Razem | — | 239:59 | 69 | 23 | 65 | 35,4% | 17 | 36 | 6 | 29 | 20,7% | 17 | 26 | 65,4% | 36 | 11 | 25 | 13 | 8 | 2 | 8 | 12 | 21 | 69 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Krysiak | 12 | 41:12 | 28 | 9 | 21 | 42,9% | 5 | 11 | 4 | 10 | 40,0% | 6 | 8 | 75,0% | 7 | 0 | 7 | 11 | 1 | 0 | 6 | 4 | 6 | 27 | 11 |
| Tobiasz Mroz | 17 | 42:47 | 20 | 8 | 16 | 50,0% | 4 | 7 | 4 | 9 | 44,4% | 0 | 2 | 0,0% | 8 | 0 | 8 | 5 | 1 | 1 | 4 | 4 | 1 | 21 | 13 |
| Oleg Sokolov | 34 | 24:04 | 14 | 6 | 9 | 66,7% | 5 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 17 | 11 |
| Marcin Tuz | 9 | 27:31 | 10 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 14 | 0 |
| Jaroslaw Pancewicz | 7 | 28:07 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | 5 |
| Tomasz Tarnowski | 1 | 12:19 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -1 |
| Rafal Kazmierowski | 21 | 32:04 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 |
| Tomasz Rzeszotek | 8 | 15:40 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | -1 | 1 |
| Lukasz Sedzikowski | 33 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pawel Tarnowski | 47 | 16:11 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -9 |
| Razem | — | 239:55 | 76 | 30 | 63 | 47,6% | 21 | 36 | 9 | 27 | 33,3% | 7 | 12 | 58,3% | 43 | 8 | 35 | 21 | 4 | 1 | 15 | 22 | 10 | 92 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | VABANK | LITERY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3417/36 · 47,2% | 4221/36 · 58,3%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/29 · 20,7% | 279/27 · 33,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1717/26 · 65,4%, lepszy wynik | 77/12 · 58,3% |
| Zbiórki w obronie | 25 | 35, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 11, lepszy wynik | 8 |
| Asysty | 13 | 21, lepszy wynik |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 4 |
| Straty mniej = lepiej | 8, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 19 marca 2023
- 11:45
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
AMBITNI AMATORZY68:67 - 11:45
CROSS JEANS LIT
BC LITUANICA45:72 - 13:00
SHTOPKE BASKET
OSTAP RUSZTOWANIA67:58 - 14:15
ORLY TEMIDY
BLAZERS61:59 - 14:15
NIE DAJ ZA TRZY
SAHEL88:56 - 15:30
FOR THE WIN
HOMIES84:66 - 15:30
INIEMAMOCNI
RUN'N GUN80:73 - 16:45
WARSAW GREEN GOOSE
TEKOpro58:92 - 16:45
FASOLKI
THUNDER FALCONS58:87 - 18:00
PIASECZUSETS
AVENGA62:83 - 18:00
BASKET KOCJANA
DZIKIE KOTY36:70 - 19:15
BAT MOCY
HUTNIK WARSZAWA63:87 - 20:30
NTL
GET WOW TEAM74:60






