26 marca 2023, 13:152. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
INIEMAMOCNIgospodarzwynik 68 do 42
CROSS JEANS LITgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adam Wojtowicz | 14 | 35:16 | 20 | 10 | 16 | 62,5% | 10 | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 14 | 7 | 7 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 32 | 17 |
| Mikolaj Michalski | 0 | 36:19 | 18 | 6 | 15 | 40,0% | 6 | 11 | 0 | 4 | 0,0% | 6 | 7 | 85,7% | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4 | 14 | 13 |
| Szymon Zalewski | 77 | 23:25 | 11 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 11 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 10 | 22 |
| Tomek Jankowski | 71 | 25:23 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 11 | 21 |
| Michal Zalewski | 99 | 24:34 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 8 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 7 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 8 | 4 |
| Przemek Zalewski | 23 | 27:55 | 3 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 8 |
| Leszek Krzeminski | 6 | 17:37 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 |
| Artur Jedraszek | 9 | 23:03 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 26 |
| Michal Michalski | 5 | 26:22 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 16 |
| Razem | — | 239:54 | 68 | 27 | 68 | 39,7% | 25 | 55 | 2 | 13 | 15,4% | 12 | 18 | 66,7% | 46 | 15 | 31 | 22 | 9 | 2 | 8 | 14 | 13 | 92 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Meric Kansak | 13 | 39:04 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 6 | -20 |
| Francois Francois | 7 | 43:21 | 9 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 8 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | 3 | -30 |
| Mert Ay | 0 | 39:23 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 10 | -23 |
| Enhar Ozturk | 31 | 32:49 | 6 | 2 | 14 | 14,3% | 0 | 4 | 2 | 10 | 20,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | -3 | -23 |
| Miguel Leite | 99 | 22:23 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -3 |
| Tankut Topuklular | 11 | 40:12 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 0 | 6 | 4 | 0 | 1 | 4 | 4 | 3 | 7 | -22 |
| Batuhan Keskintas | 12 | 15:19 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | -5 |
| Eren Kuyucu | 5 | 7:25 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -2 | -4 |
| Razem | — | 239:56 | 42 | 15 | 51 | 29,4% | 10 | 26 | 5 | 25 | 20,0% | 7 | 12 | 58,3% | 25 | 3 | 22 | 12 | 3 | 3 | 17 | 14 | 13 | 27 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | INIEMAMOCNI | CROSS JEANS LIT |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5025/55 · 45,5%, lepszy wynik | 2010/26 · 38,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/13 · 15,4% | 155/25 · 20,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/18 · 66,7%, lepszy wynik | 77/12 · 58,3% |
| Zbiórki w obronie | 31, lepszy wynik | 22 |
| Zbiórki w ataku | 15, lepszy wynik | 3 |
| Asysty | 22, lepszy wynik | 12 |
| Przechwyty | 9, lepszy wynik | 3 |
| Straty mniej = lepiej | 8, lepszy wynik | 17 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 26 marca 2023
- 12:00
SKY TATTOO RADOM
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW71:68 - 12:00
BANKSTERS
HOMIES88:67 - 13:15
AMBITNI AMATORZY
DZIKIE KOTY51:69 - 14:30
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
WARSAW SHARKS95:67 - 14:30
BLAZERS
OSTAP RUSZTOWANIA65:49 - 15:45
FASOLKI
NLB69:66 - 15:45
NTL
POLIBUDA51:67 - 17:00
BASKET KOCJANA
HORNETS WYSZKOW61:52 - 17:00
ORLY TEMIDY
AVENGA58:59 - 18:15
RUN'N GUN
THUNDER FALCONS66:37 - 18:15
PIASECZUSETS
HUTNIK WARSZAWA76:81 - 19:30
TEAM EUROPE
BC LITUANICA40:63 - 20:45
SHTOPKE BASKET
GET WOW TEAM71:64






