26 marca 2023, 15:451. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
NTLgospodarzwynik 51 do 67
POLIBUDAgość
Transmisja
1. Liga: NTL vs. Polibuda — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartosz Sobczak | 7 | 32:23 | 12 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 6 | 0 | 4 | 0,0% | 6 | 6 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 7 | -21 |
| Marcin Korkosz | 9 | 37:57 | 8 | 2 | 11 | 18,2% | 0 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 33,3% | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 7 | -1 | -17 |
| Dominik Lasecki | 14 | 32:31 | 8 | 4 | 14 | 28,6% | 4 | 9 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 5 | -2 |
| Pawel Sawczuk | 1 | 40:13 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 5 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6 | -7 |
| Jakub Maciejczak | 10 | 19:43 | 6 | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 13 | -9 |
| Max Sloniewski | 33 | 45:49 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 1 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 3 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 1 | 11 | -16 |
| Jakub Uscinowicz | 4 | 31:19 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | -8 |
| Razem | — | 239:55 | 51 | 18 | 54 | 33,3% | 13 | 30 | 5 | 24 | 20,8% | 10 | 14 | 71,4% | 32 | 10 | 22 | 8 | 3 | 2 | 12 | 16 | 15 | 44 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jaroslaw Banda | 14 | 34:53 | 19 | 8 | 17 | 47,1% | 5 | 6 | 3 | 11 | 27,3% | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 20 | 19 |
| Michal Bukraba | 7 | 38:13 | 16 | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 7 | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 7 | 71,4% | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 5 | 16 | 15 |
| Patryk Jasinski | 20 | 31:11 | 12 | 4 | 6 | 66,7% | 0 | 1 | 4 | 5 | 80,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 14 | 17 |
| Zbyszek Godlewski | 15 | 23:55 | 7 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 5 | 7 | 71,4% | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 7 | 20 |
| Kamil Trojanowski | 12 | 19:23 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 13 |
| Radoslaw Bzoma | 10 | 39:37 | 4 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | 11 |
| Maciej Antosiewicz | 4 | 19:43 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | -6 |
| Piotr Jankowski | 3 | 32:07 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -9 |
| Jakub Komala | 9 | 0:52 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:54 | 67 | 23 | 52 | 44,2% | 14 | 29 | 9 | 23 | 39,1% | 12 | 16 | 75,0% | 28 | 6 | 22 | 12 | 7 | 3 | 7 | 15 | 14 | 77 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NTL | POLIBUDA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2613/30 · 43,3% | 2814/29 · 48,3%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/24 · 20,8% | 279/23 · 39,1%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/14 · 71,4% | 1212/16 · 75,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 22 | 22 |
| Zbiórki w ataku | 10, lepszy wynik | 6 |
| Asysty | 8 | 12, lepszy wynik |
| Przechwyty | 3 | 7, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 7, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 26 marca 2023
- 12:00
SKY TATTOO RADOM
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW71:68 - 12:00
BANKSTERS
HOMIES88:67 - 13:15
AMBITNI AMATORZY
DZIKIE KOTY51:69 - 13:15
INIEMAMOCNI
CROSS JEANS LIT68:42 - 14:30
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
WARSAW SHARKS95:67 - 14:30
BLAZERS
OSTAP RUSZTOWANIA65:49 - 15:45
FASOLKI
NLB69:66 - 17:00
BASKET KOCJANA
HORNETS WYSZKOW61:52 - 17:00
ORLY TEMIDY
AVENGA58:59 - 18:15
RUN'N GUN
THUNDER FALCONS66:37 - 18:15
PIASECZUSETS
HUTNIK WARSZAWA76:81 - 19:30
TEAM EUROPE
BC LITUANICA40:63 - 20:45
SHTOPKE BASKET
GET WOW TEAM71:64






