2 kwietnia 2023, 13:152. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO B
LITERYgospodarzwynik 66 do 90
BANKSTERSgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Krysiak | 12 | 48:00 | 23 | 9 | 19 | 47,4% | 7 | 14 | 2 | 5 | 40,0% | 3 | 5 | 60,0% | 5 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 4 | 2 | 4 | 17 | -24 |
| Tobiasz Mroz | 17 | 48:00 | 14 | 5 | 11 | 45,5% | 1 | 4 | 4 | 7 | 57,1% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 11 | -24 |
| Oleg Sokolov | 34 | 32:58 | 11 | 4 | 11 | 36,4% | 4 | 8 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | -8 |
| Tomasz Rzeszotek | 8 | 17:08 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 3 | -21 |
| Rafal Kazmierowski | 21 | 28:43 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | -16 |
| Marcin Tuz | 9 | 17:08 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | -3 |
| Lukasz Sedzikowski | 33 | 21:46 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -2 |
| Pawel Tarnowski | 47 | 26:13 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | -22 |
| Razem | — | 239:56 | 66 | 26 | 60 | 43,3% | 18 | 37 | 8 | 23 | 34,8% | 6 | 13 | 46,2% | 28 | 9 | 19 | 15 | 5 | 0 | 12 | 12 | 12 | 61 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vitalik Aksenchik | 2 | 30:15 | 25 | 8 | 14 | 57,1% | 4 | 5 | 4 | 9 | 44,4% | 5 | 6 | 83,3% | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 25 | 19 |
| Radoslaw Szeller | 9 | 37:46 | 20 | 6 | 10 | 60,0% | 5 | 7 | 1 | 3 | 33,3% | 7 | 7 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 6 | 22 | 9 |
| Michal Rokicki | 1 | 44:23 | 16 | 6 | 15 | 40,0% | 2 | 6 | 4 | 9 | 44,4% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 15 | 18 |
| Aleks Zagula | 20 | 38:49 | 12 | 5 | 8 | 62,5% | 3 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 25 |
| Damian Godlewski | 0 | 31:49 | 9 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 8 | 4 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 19 | 30 |
| Hydyr Mammetgurbanow | 77 | 34:06 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 6 | 1 | 5 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 16 | 13 |
| Kamil Staniewski | 24 | 22:48 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 6 |
| Razem | — | 239:56 | 90 | 33 | 63 | 52,4% | 21 | 36 | 12 | 27 | 44,4% | 12 | 15 | 80,0% | 30 | 6 | 24 | 23 | 8 | 4 | 8 | 12 | 12 | 114 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | LITERY | BANKSTERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/37 · 48,6% | 4221/36 · 58,3%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/23 · 34,8% | 3612/27 · 44,4%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 66/13 · 46,2% | 1212/15 · 80,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 19 | 24, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9, lepszy wynik | 6 |
| Asysty | 15 | 23, lepszy wynik |
| Przechwyty | 5 | 8, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 8, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 2 kwietnia 2023
- 12:00
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
SKY TATTOO RADOM66:51 - 12:00
WARSAW GREEN GOOSE
HORNETS WYSZKOW54:61 - 13:15
OSTAP RUSZTOWANIA
AVENGA53:95 - 14:30
SAHEL
FOR THE WIN70:74 - 15:45
NLB
INIEMAMOCNI82:66 - 15:45
CROSS JEANS LIT
RUN'N GUN57:55 - 17:00
THUNDER FALCONS
TEAM EUROPE57:59 - 17:00
TEKOpro
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW60:83 - 18:15
ORLY TEMIDY
HUTNIK WARSZAWA57:77 - 18:15
HOMIES
VABANK60:71 - 19:30
BLAZERS
GET WOW TEAM70:80 - 20:45
PIASECZUSETS
BAT MOCY66:62






