2 kwietnia 2023, 18:151. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
ORLY TEMIDYgospodarzwynik 57 do 77
HUTNIK WARSZAWAgość
Transmisja
1. Liga: Hutnik Warszawa vs. Orły Temidy — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafal Wisniewski | 12 | 36:00 | 13 | 5 | 17 | 29,4% | 3 | 13 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 2 | 7 | 4 | 3 | 0 | 4 | 1 | 4 | 12 | -20 |
| Tomasz Czubak | 14 | 21:58 | 9 | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | -5 |
| Pawel Rzezniczak | 17 | 23:58 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 8 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | -3 |
| Andrzej Pietruszynski | 15 | 16:28 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 |
| Tomasz Kozak | 27 | 24:48 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -14 |
| Krzysztof Latuszek | 4 | 23:55 | 4 | 1 | 10 | 10,0% | 1 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -18 |
| Przemyslaw Wilk | 5 | 18:31 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Michal Kurek | 77 | 8:43 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -3 |
| Tomasz Sancewicz | 0 | 29:28 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 0 | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | -21 |
| Michal Blaszkiewicz | 88 | 17:31 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | -8 |
| Piotr Grodzki | 1 | 3:07 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Jakub Turkowski | 2 | 15:30 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -7 |
| Razem | — | 239:57 | 57 | 22 | 68 | 32,4% | 15 | 52 | 7 | 16 | 43,8% | 6 | 14 | 42,9% | 40 | 11 | 29 | 17 | 12 | 0 | 16 | 10 | 12 | 56 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Hausner | 12 | 43:19 | 18 | 8 | 14 | 57,1% | 6 | 7 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 9 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 26 | 9 |
| Marcin Bakula | 77 | 38:46 | 15 | 5 | 17 | 29,4% | 0 | 1 | 5 | 16 | 31,3% | 0 | 0 | — | 13 | 5 | 8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 17 | 15 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 42:01 | 15 | 7 | 12 | 58,3% | 6 | 6 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 9 | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 6 | 2 | 1 | 17 | 6 |
| Patryk Andres | 21 | 35:31 | 14 | 5 | 9 | 55,6% | 1 | 1 | 4 | 8 | 50,0% | 0 | 0 | — | 16 | 2 | 14 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 33 | 17 |
| Artur Kobialko | 9 | 29:26 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | 7 | 25 |
| Michal Konior | 7 | 21:13 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | 20 |
| Jedrzej Karasek | 3 | 29:37 | 2 | 1 | 11 | 9,1% | 1 | 4 | 0 | 7 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | -7 | 8 |
| Razem | — | 239:53 | 77 | 31 | 76 | 40,8% | 18 | 29 | 13 | 47 | 27,7% | 2 | 2 | 100,0% | 49 | 13 | 36 | 27 | 6 | 1 | 15 | 12 | 10 | 100 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | ORLY TEMIDY | HUTNIK WARSZAWA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/52 · 28,8% | 3618/29 · 62,1%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/16 · 43,8%, lepszy wynik | 3913/47 · 27,7% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 66/14 · 42,9% | 22/2 · 100,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 29 | 36, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 11 | 13, lepszy wynik |
| Asysty | 17 | 27, lepszy wynik |
| Przechwyty | 12, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 16 | 15, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 2 kwietnia 2023
- 12:00
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
SKY TATTOO RADOM66:51 - 12:00
WARSAW GREEN GOOSE
HORNETS WYSZKOW54:61 - 13:15
OSTAP RUSZTOWANIA
AVENGA53:95 - 13:15
LITERY
BANKSTERS66:90 - 14:30
SAHEL
FOR THE WIN70:74 - 15:45
NLB
INIEMAMOCNI82:66 - 15:45
CROSS JEANS LIT
RUN'N GUN57:55 - 17:00
THUNDER FALCONS
TEAM EUROPE57:59 - 17:00
TEKOpro
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW60:83 - 18:15
HOMIES
VABANK60:71 - 19:30
BLAZERS
GET WOW TEAM70:80 - 20:45
PIASECZUSETS
BAT MOCY66:62






