16 kwietnia 2023, 14:301. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
BAT MOCYgospodarzwynik 76 do 82
BLAZERSgość
Transmisja
1. Liga: Blazers vs. Bat Mocy — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artur Jastrzab | 45 | 49:22 | 30 | 9 | 19 | 47,4% | 9 | 19 | 0 | 0 | — | 12 | 12 | 100,0% | 12 | 2 | 10 | 6 | 2 | 0 | 6 | 3 | 10 | 34 | -6 |
| Maciej Salata | 8 | 36:00 | 13 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 6 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 14 | -4 |
| Michal Osowski | 3 | 40:16 | 11 | 4 | 12 | 33,3% | 2 | 7 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 1 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 12 | 5 |
| Krzysztof Mroz | 81 | 41:22 | 8 | 3 | 8 | 37,5% | 1 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 9 | 1 | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 12 | -5 |
| Robert Doboszynski | 4 | 37:28 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 8 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 11 | 5 |
| Pawel Rutczynski | 15 | 16:00 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 2 | -12 |
| Pawel Stypulkowski | 34 | 23:40 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 1 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 |
| Jakub Banaczkowski | 13 | 20:49 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -9 |
| Razem | — | 264:57 | 76 | 25 | 66 | 37,9% | 18 | 50 | 7 | 16 | 43,8% | 19 | 20 | 95,0% | 40 | 8 | 32 | 26 | 7 | 2 | 18 | 25 | 17 | 91 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rafael Kolavole | 17 | 53:00 | 24 | 7 | 15 | 46,7% | 4 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 7 | 7 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 7 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 25 | 6 |
| Alexander Semenchenko | 0 | 53:00 | 24 | 10 | 17 | 58,8% | 7 | 12 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 4 | 25,0% | 4 | 0 | 4 | 1 | 7 | 0 | 2 | 3 | 6 | 24 | 6 |
| Ivan Kozhdan | 27 | 32:15 | 11 | 4 | 10 | 40,0% | 2 | 3 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 1 | 8 | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 11 | 0 |
| Vladyslav Chernysh | 21 | 33:37 | 8 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 4 | 11 | 36,4% | 9 | 4 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 9 | 9 | 7 |
| Lew Ostrowerch | 11 | 25:43 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 10 | 10 |
| Arar Guliyev | 26 | 31:49 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 |
| Vitaliy Volodin | 1 | 33:30 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 5 |
| Maksim Hajlo | 9 | 2:04 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -4 |
| Denis Protsiv | 30 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 264:58 | 82 | 30 | 70 | 42,9% | 22 | 41 | 8 | 29 | 27,6% | 14 | 27 | 51,9% | 38 | 12 | 26 | 16 | 10 | 3 | 14 | 17 | 25 | 82 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BAT MOCY | BLAZERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/50 · 36,0% | 4422/41 · 53,7%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/16 · 43,8%, lepszy wynik | 248/29 · 27,6% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1919/20 · 95,0%, lepszy wynik | 1414/27 · 51,9% |
| Zbiórki w obronie | 32, lepszy wynik | 26 |
| Zbiórki w ataku | 8 | 12, lepszy wynik |
| Asysty | 26, lepszy wynik | 16 |
| Przechwyty | 7 | 10, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 18 | 14, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 16 kwietnia 2023
- 12:00
NIE DAJ ZA TRZY
INIEMAMOCNI78:59 - 12:00
SKY TATTOO RADOM
WARSAW GREEN GOOSE79:51 - 13:15
POLIBUDA
OSTAP RUSZTOWANIA85:82 - 13:15
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW
AMBITNI AMATORZY134:56 - 14:30
HOMIES
TEAM EUROPE54:63 - 15:45
HAWAJSKI SNIEG
NLB57:66 - 15:45
HORNETS WYSZKOW
DZIKIE KOTY32:70 - 17:00
NTL
ORLY TEMIDY67:49 - 17:00
BASKET KOCJANA
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE55:74 - 18:15
HUTNIK WARSZAWA
AVENGA91:74 - 18:15
VABANK
FASOLKI60:63 - 19:30
LITERY
RUN'N GUN64:78 - 20:45
PIASECZUSETS
SHTOPKE BASKET76:79






