16 kwietnia 2023, 13:153. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO B
SSMK PROTRAVEL SOCHACZEWgospodarzwynik 134 do 56
AMBITNI AMATORZYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dawid Juskowiak | 9 | 26:43 | 31 | 12 | 18 | 66,7% | 6 | 7 | 6 | 11 | 54,5% | 1 | 1 | 100,0% | 8 | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 35 | 43 |
| Marcin Majewski | 11 | 27:49 | 27 | 11 | 13 | 84,6% | 8 | 9 | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 2 | 1 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 32 | 47 |
| Konrad Splawski | 1 | 38:40 | 27 | 11 | 20 | 55,0% | 8 | 14 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 11 | 5 | 6 | 13 | 3 | 0 | 2 | 2 | 2 | 43 | 65 |
| Kamil Hupert | 87 | 29:26 | 20 | 8 | 16 | 50,0% | 4 | 5 | 4 | 11 | 36,4% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 | 29 | 59 |
| Marcin Kubiak | 13 | 38:58 | 19 | 8 | 11 | 72,7% | 5 | 5 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 23 | 54 |
| Aleksander Pawlowski | 82 | 30:51 | 6 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 6 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 9 | 1 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 11 | 47 |
| Krystian Fiedukowski | 5 | 23:37 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 46 |
| Lukasz Trojanowski | 4 | 23:52 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 29 |
| Razem | — | 239:56 | 134 | 55 | 90 | 61,1% | 36 | 49 | 19 | 41 | 46,3% | 5 | 8 | 62,5% | 47 | 14 | 33 | 38 | 17 | 2 | 10 | 18 | 9 | 190 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukasz Blesznowski | 12 | 39:01 | 18 | 8 | 19 | 42,1% | 7 | 12 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 5 | 20,0% | 8 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 5 | 6 | -68 |
| Aliriza Demirelli | 0 | 36:00 | 14 | 6 | 12 | 50,0% | 6 | 9 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 11 | 5 | 6 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 | 5 | 15 | -66 |
| Daniel Wisniewski | 44 | 39:36 | 11 | 5 | 18 | 27,8% | 4 | 14 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | -3 | -58 |
| Marcin Kaniewski | 77 | 33:32 | 6 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | -48 |
| Tomasz Osinski | 13 | 28:48 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 5 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 | -53 |
| Jakub Kurcewicz | 22 | 28:52 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | -38 |
| Miroslaw Turos | 5 | 34:10 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | -59 |
| Razem | — | 239:59 | 56 | 25 | 72 | 34,7% | 22 | 52 | 3 | 20 | 15,0% | 3 | 12 | 25,0% | 35 | 16 | 19 | 10 | 7 | 0 | 28 | 9 | 18 | 24 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | SSMK PROTRAVEL SOCHACZEW | AMBITNI AMATORZY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 7236/49 · 73,5%, lepszy wynik | 4422/52 · 42,3% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 5719/41 · 46,3%, lepszy wynik | 93/20 · 15,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 55/8 · 62,5%, lepszy wynik | 33/12 · 25,0% |
| Zbiórki w obronie | 33, lepszy wynik | 19 |
| Zbiórki w ataku | 14 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 38, lepszy wynik | 10 |
| Przechwyty | 17, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 28 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 16 kwietnia 2023
- 12:00
NIE DAJ ZA TRZY
INIEMAMOCNI78:59 - 12:00
SKY TATTOO RADOM
WARSAW GREEN GOOSE79:51 - 13:15
POLIBUDA
OSTAP RUSZTOWANIA85:82 - 14:30
BAT MOCY
BLAZERS76:82 - 14:30
HOMIES
TEAM EUROPE54:63 - 15:45
HAWAJSKI SNIEG
NLB57:66 - 15:45
HORNETS WYSZKOW
DZIKIE KOTY32:70 - 17:00
NTL
ORLY TEMIDY67:49 - 17:00
BASKET KOCJANA
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE55:74 - 18:15
HUTNIK WARSZAWA
AVENGA91:74 - 18:15
VABANK
FASOLKI60:63 - 19:30
LITERY
RUN'N GUN64:78 - 20:45
PIASECZUSETS
SHTOPKE BASKET76:79






