27 maja 2023, 17:301. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
POLIBUDAgospodarzwynik 51 do 64
PIASECZUSETSgość
Transmisja
1 Liga: Polibuda vs. MB Motors Piaseczusets — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Bukraba | 7 | 25:40 | 13 | 6 | 10 | 60,0% | 5 | 9 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 10 | -9 |
| Sebastian Olszewski | 13 | 36:38 | 12 | 4 | 14 | 28,6% | 0 | 1 | 4 | 13 | 30,8% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | -13 |
| Maciej Antosiewicz | 4 | 20:10 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 11 | -3 |
| Patryk Jasinski | 20 | 24:11 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | -7 |
| Jaroslaw Banda | 14 | 35:52 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | -7 |
| Radoslaw Bzoma | 10 | 39:52 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | -6 |
| Zbyszek Godlewski | 15 | 27:49 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 9 | 2 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | -10 |
| Kamil Trojanowski | 12 | 14:26 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -2 |
| Mateusz Nesterowicz | 8 | 15:16 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | -1 | -8 |
| Razem | — | 239:54 | 51 | 21 | 64 | 32,8% | 14 | 38 | 7 | 26 | 26,9% | 2 | 3 | 66,7% | 31 | 8 | 23 | 17 | 5 | 2 | 8 | 11 | 7 | 54 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mikolaj Jesionek | 1 | 45:01 | 20 | 6 | 17 | 35,3% | 3 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 5 | 6 | 83,3% | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 14 | 16 |
| Tomasz Wojcikowski | 17 | 48:00 | 18 | 8 | 17 | 47,1% | 6 | 10 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 2 | 0,0% | 11 | 1 | 10 | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 26 | 13 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 43:10 | 15 | 5 | 14 | 35,7% | 2 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 14 |
| Karol Denysenko | 0 | 32:28 | 8 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 7 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 11 | 4 | 7 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 15 | 11 |
| Filip Salamonowski | 20 | 34:27 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 |
| Maciej Boryczko | 13 | 32:04 | 1 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 12 | 2 | 10 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 12 | 9 |
| Pawel Kosiarz | 69 | 4:49 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -2 | -1 |
| Razem | — | 239:59 | 64 | 24 | 66 | 36,4% | 16 | 37 | 8 | 29 | 27,6% | 8 | 12 | 66,7% | 47 | 14 | 33 | 16 | 5 | 4 | 9 | 7 | 11 | 81 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POLIBUDA | PIASECZUSETS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2814/38 · 36,8% | 3216/37 · 43,2%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/26 · 26,9% | 248/29 · 27,6%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 22/3 · 66,7% | 88/12 · 66,7% |
| Zbiórki w obronie | 23 | 33, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 8 | 14, lepszy wynik |
| Asysty | 17, lepszy wynik | 16 |
| Przechwyty | 5 | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 8, lepszy wynik | 9 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






