27 maja 2023, 16:153. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO B
SKY TATTOO RADOMgospodarzwynik 52 do 67
DZIKIE KOTYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hubert Strzelec | 0 | 36:17 | 14 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 6 | 0 | 3 | 0,0% | 6 | 6 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 5 | 12 | -4 |
| Mateusz Piatek | 34 | 35:49 | 11 | 4 | 11 | 36,4% | 2 | 3 | 2 | 8 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 7 | -7 |
| Jakub Kowalczyk | 11 | 37:10 | 8 | 3 | 12 | 25,0% | 2 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | -4 | -26 |
| Bartek Zuk | 10 | 24:16 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 5 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | -1 | -16 |
| Kacper Binkowski | 32 | 34:47 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | -4 |
| Maciej Pawlak | 30 | 33:34 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -16 |
| Seweryn Kryczka | 1 | 29:45 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | -7 |
| Filip Czubak | 69 | 3:28 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -3 |
| Konrad Lis | 2 | 4:49 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 8 |
| Razem | — | 239:55 | 52 | 19 | 56 | 33,9% | 15 | 32 | 4 | 24 | 16,7% | 10 | 16 | 62,5% | 20 | 5 | 15 | 9 | 7 | 1 | 13 | 13 | 14 | 33 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleks Badziag | 7 | 44:23 | 15 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 7 | 71,4% | 6 | 1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 0 | 2 | 14 | 13 |
| Piotr Paziewski | 9 | 34:40 | 15 | 7 | 12 | 58,3% | 7 | 11 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 3 | 2 | 4 | 3 | 0 | 3 | 4 | 1 | 18 | 9 |
| Jedrzej Jastrzebski | 91 | 36:22 | 14 | 7 | 10 | 70,0% | 7 | 8 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 15 | 25 |
| Emil Fronczyk | 6 | 39:25 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 15 | 3 | 12 | 10 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | 28 | 22 |
| Chaczyk Sirakanyan | 37 | 33:16 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 8 | 0 |
| Krzysztof Borkowski | 88 | 18:45 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Mateusz Fronczyk | 3 | 26:56 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 11 |
| Andrzej Waldeker | 21 | 6:07 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -6 |
| Razem | — | 239:54 | 67 | 28 | 55 | 50,9% | 26 | 44 | 2 | 11 | 18,2% | 9 | 13 | 69,2% | 38 | 9 | 29 | 20 | 8 | 3 | 17 | 15 | 12 | 88 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | SKY TATTOO RADOM | DZIKIE KOTY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/32 · 46,9% | 5226/44 · 59,1%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/24 · 16,7% | 62/11 · 18,2%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/16 · 62,5% | 99/13 · 69,2%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 15 | 29, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 5 | 9, lepszy wynik |
| Asysty | 9 | 20, lepszy wynik |
| Przechwyty | 7 | 8, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 13, lepszy wynik | 17 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






