24 września 2023, 19:301. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
AVENGAgospodarzwynik 46 do 70
NTLgość
Transmisja
1 Liga: NTL vs. Avenga — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Sobecki | 15 | 38:19 | 19 | 7 | 13 | 53,8% | 3 | 6 | 4 | 7 | 57,1% | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 11 | -17 |
| Lukasz Biegajlo | 17 | 37:10 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 3 | 66,7% | 7 | 3 | 4 | 2 | 4 | 0 | 5 | 2 | 4 | 13 | -26 |
| Arkadiusz Stopel | 12 | 38:06 | 6 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 2 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 2 | -1 | -19 |
| Konrad Czaplicki | 82 | 29:13 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -4 |
| Francesco Ammiraglio | 11 | 20:16 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -2 | -3 |
| Dawid Bandurski | 1 | 16:10 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -5 |
| Bartosz Garwolinski | 6 | 35:15 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | -28 |
| Marcin Jakubowski | 0 | 25:26 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 4 | 25,0% | 4 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | -18 |
| Razem | — | 239:55 | 46 | 17 | 47 | 36,2% | 10 | 28 | 7 | 19 | 36,8% | 5 | 12 | 41,7% | 26 | 9 | 17 | 10 | 6 | 0 | 19 | 21 | 14 | 32 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Szymon Jakubiak | 31 | 26:04 | 15 | 6 | 6 | 100,0% | 6 | 6 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 18 | 16 |
| Marcin Korkosz | 9 | 27:10 | 15 | 5 | 8 | 62,5% | 3 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 4 | 75,0% | 7 | 0 | 7 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 6 | 18 | 14 |
| Jakub Jurczak | 32 | 23:23 | 13 | 4 | 13 | 30,8% | 3 | 9 | 1 | 4 | 25,0% | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 8 | 15 |
| Piotr Szulc | 30 | 28:38 | 12 | 4 | 6 | 66,7% | 1 | 1 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 11 | 14 |
| Maksymilian Sloniewski | 33 | 35:13 | 7 | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 4 | 50,0% | 7 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 3 | 12 | 13 |
| Patryk Jasinski | 20 | 37:28 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 8 | 15 |
| Bartek Sobczak | 7 | 32:07 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 7 | 2 | 0 | 3 | 2 | 3 | 7 | 21 |
| Pawel Sawczuk | 1 | 29:53 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 2 | 12 |
| Razem | — | 239:56 | 70 | 23 | 43 | 53,5% | 15 | 26 | 8 | 17 | 47,1% | 16 | 23 | 69,6% | 27 | 6 | 21 | 17 | 11 | 1 | 15 | 15 | 21 | 84 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AVENGA | NTL |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2010/28 · 35,7% | 3015/26 · 57,7%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/19 · 36,8% | 248/17 · 47,1%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 55/12 · 41,7% | 1616/23 · 69,6%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 17 | 21, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9, lepszy wynik | 6 |
| Asysty | 10 | 17, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6 | 11, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 19 | 15, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 24 września 2023
- 10:45
POLIBUDA
MDM SERWIS108:83 - 10:45
MSJ VISION
FASOLKI58:87 - 12:00
VABANK
TARCHO TERROR116:39 - 12:00
CROSS JEANS LIT
AMBITNI AMATORZY63:62 - 13:15
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNICZE WILKI65:59 - 13:15
THAISTY TIGERS
WARSAW GREEN GOOSE72:48 - 14:30
BANKSTERS
HUTNIK WARSZAWA20:0walkower - 14:30
GKS TACHIMETR
TEKOpro55:106 - 15:45
BLAZERS
NIE DAJ ZA TRZY61:53 - 15:45
HOMIES
AMATORZY58:61 - 17:00
ORLY TEMIDY
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE63:50 - 17:00
TEAM EUROPE
RUN'N GUN52:60 - 18:15
HANTLE I GARY
HAWAJSKI SNIEG53:47 - 18:15
BAT MOCY
NLB79:49 - 20:45
GET WOW TEAM
PIASECZUSETS73:98






