24 września 2023, 12:003. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO B
CROSS JEANS LITgospodarzwynik 63 do 62
AMBITNI AMATORZYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ulas Tezgor | 6 | 48:00 | 29 | 9 | 20 | 45,0% | 5 | 12 | 4 | 8 | 50,0% | 7 | 10 | 70,0% | 8 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 26 | 1 |
| Enhar Ozturk | 17 | 31:16 | 12 | 3 | 11 | 27,3% | 0 | 1 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 4 | 75,0% | 7 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 10 | 6 |
| Tankut Topuklular | 11 | 31:10 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 1 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 8 | 3 | 0 | 3 | 5 | 1 | 17 | -4 |
| Meric Kansak | 15 | 42:28 | 6 | 3 | 11 | 27,3% | 3 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 6 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | 0 |
| Batuhan Keskintas | 12 | 23:33 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 |
| Samed Balkan | 13 | 24:34 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | -7 |
| Rafal Kowalski | 0 | 22:41 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 8 |
| Mert Ay | 1 | 16:15 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | -3 |
| Razem | — | 239:57 | 63 | 22 | 57 | 38,6% | 13 | 31 | 9 | 26 | 34,6% | 10 | 16 | 62,5% | 33 | 7 | 26 | 14 | 6 | 0 | 6 | 11 | 13 | 69 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksandr Vladyko | 18 | 40:03 | 16 | 7 | 22 | 31,8% | 5 | 12 | 2 | 10 | 20,0% | 0 | 0 | — | 14 | 8 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 17 | -3 |
| Aliriza Demirelli | 13 | 38:15 | 14 | 6 | 11 | 54,5% | 6 | 10 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 5 | 40,0% | 12 | 2 | 10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 20 | 5 |
| Daniel Wisniewski | 44 | 28:06 | 10 | 4 | 10 | 40,0% | 2 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | -10 |
| Tunc Meric | 7 | 32:31 | 7 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | 4 |
| Hasan Yildirim | 55 | 19:34 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 8 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 10 | 5 |
| Wojciech Skibniewski | 8 | 39:25 | 5 | 2 | 9 | 22,2% | 1 | 1 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 |
| Marcin Kaniewski | 77 | 25:16 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | -4 |
| Tosos Mitsos | 0 | 16:46 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -12 |
| Razem | — | 239:56 | 62 | 25 | 69 | 36,2% | 20 | 42 | 5 | 27 | 18,5% | 7 | 15 | 46,7% | 48 | 20 | 28 | 9 | 4 | 1 | 8 | 13 | 11 | 64 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | CROSS JEANS LIT | AMBITNI AMATORZY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2613/31 · 41,9% | 4020/42 · 47,6%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/26 · 34,6%, lepszy wynik | 155/27 · 18,5% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/16 · 62,5%, lepszy wynik | 77/15 · 46,7% |
| Zbiórki w obronie | 26 | 28, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 7 | 20, lepszy wynik |
| Asysty | 14, lepszy wynik | 9 |
| Przechwyty | 6, lepszy wynik | 4 |
| Straty mniej = lepiej | 6, lepszy wynik | 8 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 24 września 2023
- 10:45
POLIBUDA
MDM SERWIS108:83 - 10:45
MSJ VISION
FASOLKI58:87 - 12:00
VABANK
TARCHO TERROR116:39 - 13:15
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNICZE WILKI65:59 - 13:15
THAISTY TIGERS
WARSAW GREEN GOOSE72:48 - 14:30
BANKSTERS
HUTNIK WARSZAWA20:0walkower - 14:30
GKS TACHIMETR
TEKOpro55:106 - 15:45
BLAZERS
NIE DAJ ZA TRZY61:53 - 15:45
HOMIES
AMATORZY58:61 - 17:00
ORLY TEMIDY
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE63:50 - 17:00
TEAM EUROPE
RUN'N GUN52:60 - 18:15
HANTLE I GARY
HAWAJSKI SNIEG53:47 - 18:15
BAT MOCY
NLB79:49 - 19:30
AVENGA
NTL46:70 - 20:45
GET WOW TEAM
PIASECZUSETS73:98






