3 grudnia 2023, 17:001. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
PIASECZUSETSgospodarzwynik 105 do 78
HUTNIK WARSZAWAgość
Transmisja
1 Liga: MB Motors Piaseczusets vs. Hutnik Warszawa — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Dabrowski | 45 | 29:52 | 19 | 8 | 11 | 72,7% | 6 | 8 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 10 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 30 | 27 |
| Piotr Lazarek | 42 | 25:31 | 18 | 7 | 9 | 77,8% | 6 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 21 | 21 |
| Mikolaj Jesionek | 3 | 20:22 | 16 | 7 | 10 | 70,0% | 5 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 23 |
| Aleksander Lyczka | 1 | 23:18 | 13 | 5 | 8 | 62,5% | 4 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 12 | 12 |
| Andrzej Baginski | 6 | 26:37 | 12 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 5 | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 13 | 19 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 31:23 | 12 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 3 | 3 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 13 | 14 |
| Tomasz Wojcikowski | 17 | 36:06 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 2 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 13 | 5 |
| Pawel Migo | 34 | 24:19 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | 8 |
| Karol Denysenko | 0 | 13:25 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | -1 |
| Filip Salamonowski | 20 | 9:01 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 7 |
| Marcin Tuz | 2 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:54 | 105 | 41 | 67 | 61,2% | 31 | 44 | 10 | 23 | 43,5% | 13 | 17 | 76,5% | 31 | 5 | 26 | 31 | 8 | 1 | 8 | 11 | 15 | 138 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Hausner | 12 | 48:00 | 27 | 10 | 25 | 40,0% | 9 | 16 | 1 | 9 | 11,1% | 6 | 6 | 100,0% | 7 | 3 | 4 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 5 | 23 | -27 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 42:49 | 19 | 7 | 15 | 46,7% | 5 | 11 | 2 | 4 | 50,0% | 3 | 6 | 50,0% | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 12 | -29 |
| Patryk Andres | 21 | 31:04 | 12 | 5 | 9 | 55,6% | 3 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 13 | -23 |
| Marek Rucinski | 2 | 28:46 | 10 | 4 | 8 | 50,0% | 2 | 2 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | -6 |
| Marcin Bakula | 77 | 48:00 | 7 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 3 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | -27 |
| Lukasz Beresinski | 3 | 41:19 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 8 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 12 | -23 |
| Razem | — | 239:58 | 78 | 30 | 69 | 43,5% | 21 | 37 | 9 | 32 | 28,1% | 9 | 12 | 75,0% | 28 | 9 | 19 | 23 | 3 | 0 | 12 | 15 | 11 | 78 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | PIASECZUSETS | HUTNIK WARSZAWA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 6231/44 · 70,5%, lepszy wynik | 4221/37 · 56,8% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3010/23 · 43,5%, lepszy wynik | 279/32 · 28,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1313/17 · 76,5%, lepszy wynik | 99/12 · 75,0% |
| Zbiórki w obronie | 26, lepszy wynik | 19 |
| Zbiórki w ataku | 5 | 9, lepszy wynik |
| Asysty | 31, lepszy wynik | 23 |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 3 |
| Straty mniej = lepiej | 8, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 3 grudnia 2023
- 13:15
VABANK
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE67:64 - 14:30
CROSS JEANS LIT
THAISTY TIGERS50:58 - 14:30
HUTNICZE WILKI
BLAZERS68:67 - 15:45
GKS TACHIMETR
AMATORZY86:68 - 15:45
MDM SERWIS
AVENGA61:85 - 17:00
RUN'N GUN
FOR THE WIN77:71 - 18:15
FASOLKI
INIEMAMOCNI81:70 - 18:15
OSTAP RUSZTOWANIA
NTL66:64 - 19:30
GET WOW TEAM
NIE DAJ ZA TRZY51:79 - 20:45
POLIBUDA
BANKSTERS70:68






