3 grudnia 2023, 13:152. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
VABANKgospodarzwynik 67 do 64
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Daniel Jastrzebski | 22 | 27:15 | 19 | 7 | 13 | 53,8% | 7 | 13 | 0 | 0 | — | 5 | 8 | 62,5% | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 4 | 5 | 12 | -1 |
| Yauheni Biazruchanka | 9 | 23:10 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 9 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 | 0 |
| Kamil Michalowicz | 8 | 27:15 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 2 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 0 |
| Krzysztof Ladynski | 5 | 24:25 | 8 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 1 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 | 4 |
| Mikolaj Kazmierczak | 0 | 22:34 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 8 | 11 |
| Ivan Rudakov | 14 | 28:19 | 7 | 2 | 10 | 20,0% | 1 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 9 | 1 | 8 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 | 7 | 5 |
| Michal Kowalczyk | 1 | 24:28 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 7 | 0 | 7 | 3 | 1 | 1 | 4 | 4 | 2 | 9 | 5 |
| Wojciech Sulek | 21 | 19:23 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -3 |
| Grzegorz Biniecki | 13 | 22:08 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 8 | -6 |
| Tomasz Piotrowski | 32 | 20:58 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 3 | -2 | 0 |
| Razem | — | 239:55 | 67 | 23 | 55 | 41,8% | 16 | 41 | 7 | 14 | 50,0% | 14 | 19 | 73,7% | 33 | 8 | 25 | 15 | 8 | 3 | 17 | 30 | 22 | 72 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kuba Skalski | 13 | 46:16 | 23 | 9 | 15 | 60,0% | 8 | 12 | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 6 | 66,7% | 6 | 1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 8 | 24 | 0 |
| Szymon Petruczynik | 25 | 32:34 | 14 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 11 | 16 | 68,8% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 3 | 3 |
| Patryk Mitura | 91 | 33:47 | 11 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 7 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 7 | 42,9% | 5 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 5 | 5 | -9 |
| Adam Olczak | 45 | 36:07 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 33,3% | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 | -4 |
| Mateusz Szpakowski | 3 | 15:19 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -6 |
| Ignacy Adamczyk | 42 | 15:24 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | -6 |
| Michal Dobrzycki | 21 | 34:23 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 5 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | -4 |
| Krzysiek Tworek | 32 | 11:49 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | 13 |
| Kacper Woznicki | 0 | 14:16 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | -1 | -2 |
| Razem | — | 239:55 | 64 | 20 | 50 | 40,0% | 15 | 33 | 5 | 17 | 29,4% | 19 | 34 | 55,9% | 26 | 4 | 22 | 12 | 7 | 4 | 13 | 22 | 29 | 55 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | VABANK | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/41 · 39,0% | 3015/33 · 45,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/14 · 50,0%, lepszy wynik | 155/17 · 29,4% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/19 · 73,7%, lepszy wynik | 1919/34 · 55,9% |
| Zbiórki w obronie | 25, lepszy wynik | 22 |
| Zbiórki w ataku | 8, lepszy wynik | 4 |
| Asysty | 15, lepszy wynik | 12 |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 17 | 13, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 3 grudnia 2023
- 14:30
CROSS JEANS LIT
THAISTY TIGERS50:58 - 14:30
HUTNICZE WILKI
BLAZERS68:67 - 15:45
GKS TACHIMETR
AMATORZY86:68 - 15:45
MDM SERWIS
AVENGA61:85 - 17:00
RUN'N GUN
FOR THE WIN77:71 - 17:00
PIASECZUSETS
HUTNIK WARSZAWA105:78 - 18:15
FASOLKI
INIEMAMOCNI81:70 - 18:15
OSTAP RUSZTOWANIA
NTL66:64 - 19:30
GET WOW TEAM
NIE DAJ ZA TRZY51:79 - 20:45
POLIBUDA
BANKSTERS70:68






