9 grudnia 2023, 17:302. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
FOR THE WINgospodarzwynik 68 do 62
NLBgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Filip Brymora | 33 | 44:55 | 28 | 11 | 17 | 64,7% | 7 | 10 | 4 | 7 | 57,1% | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 1 | 2 | 7 | 3 | 0 | 6 | 3 | 3 | 28 | 2 |
| Kuba Florczuk | 8 | 38:01 | 15 | 7 | 13 | 53,8% | 6 | 10 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 10 | 11 |
| Patryk Tyburski | 0 | 43:34 | 11 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 8 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 25,0% | 6 | 1 | 5 | 3 | 4 | 0 | 4 | 1 | 3 | 14 | 3 |
| Piotr Niewczas | 3 | 34:04 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 6 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | 1 |
| Michal Alster | 4 | 6:24 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 |
| Krzysztof Kuligowski | 2 | 42:15 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 9 | 1 | 8 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | 1 | 8 | 6 |
| Andrzej Abramowski | 12 | 30:10 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 2 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 10 | 0 |
| Razem | — | 239:23 | 68 | 29 | 54 | 53,7% | 24 | 40 | 5 | 14 | 35,7% | 5 | 12 | 41,7% | 31 | 6 | 25 | 17 | 8 | 5 | 20 | 19 | 12 | 77 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cezary Harycki | 24 | 48:00 | 17 | 6 | 10 | 60,0% | 6 | 10 | 0 | 0 | — | 5 | 7 | 71,4% | 10 | 6 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 24 | -6 |
| Tomasz Adamczyk | 8 | 37:07 | 13 | 4 | 15 | 26,7% | 2 | 10 | 2 | 5 | 40,0% | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 3 | 7 | -14 |
| Filip Kaminski | 44 | 35:46 | 11 | 5 | 13 | 38,5% | 5 | 13 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 8 | 4 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4 | 12 | 5 |
| Kiril Birulia | 11 | 41:32 | 9 | 3 | 14 | 21,4% | 3 | 14 | 0 | 0 | — | 3 | 8 | 37,5% | 8 | 5 | 3 | 7 | 4 | 1 | 4 | 4 | 4 | 9 | -6 |
| Dominik Zasiewski | 6 | 42:37 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 3 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 4 | -5 |
| Sambor Paprzycki | 21 | 34:55 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 1 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | -4 |
| Razem | — | 239:57 | 62 | 23 | 70 | 32,9% | 19 | 55 | 4 | 15 | 26,7% | 12 | 21 | 57,1% | 39 | 18 | 21 | 20 | 11 | 3 | 15 | 13 | 18 | 64 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | FOR THE WIN | NLB |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4824/40 · 60,0%, lepszy wynik | 3819/55 · 34,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/14 · 35,7%, lepszy wynik | 124/15 · 26,7% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 55/12 · 41,7% | 1212/21 · 57,1%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 25, lepszy wynik | 21 |
| Zbiórki w ataku | 6 | 18, lepszy wynik |
| Asysty | 17 | 20, lepszy wynik |
| Przechwyty | 8 | 11, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 20 | 15, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






