9 grudnia 2023, 20:001. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 79 do 81
NIE DAJ ZA TRZYgość
Transmisja
1 Liga: Post Prime vs. Hutnik Warszawa — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Hausner | 12 | 48:00 | 28 | 12 | 22 | 54,5% | 8 | 11 | 4 | 11 | 36,4% | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 4 | 0 | 4 | 22 | -2 |
| Patryk Andres | 21 | 48:00 | 21 | 6 | 17 | 35,3% | 2 | 3 | 4 | 14 | 28,6% | 5 | 5 | 100,0% | 11 | 0 | 11 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 25 | -2 |
| Marek Rucinski | 2 | 29:51 | 14 | 5 | 6 | 83,3% | 1 | 1 | 4 | 5 | 80,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | 9 |
| Wojciech Jurkiewicz | 4 | 39:37 | 9 | 3 | 10 | 30,0% | 1 | 2 | 2 | 8 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 2 | 5 | 6 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 11 | -2 |
| Artur Kobialko | 6 | 31:13 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | -10 |
| Marcin Bakula | 77 | 43:16 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 1 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -3 |
| Razem | — | 239:57 | 79 | 29 | 69 | 42,0% | 14 | 23 | 15 | 46 | 32,6% | 6 | 9 | 66,7% | 29 | 6 | 23 | 20 | 5 | 2 | 10 | 10 | 11 | 82 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Staszewski | 13 | 40:43 | 23 | 9 | 13 | 69,2% | 9 | 13 | 0 | 0 | — | 5 | 6 | 83,3% | 6 | 3 | 3 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 28 | 7 |
| Patryk Grabarczyk | 1 | 45:15 | 18 | 6 | 12 | 50,0% | 2 | 4 | 4 | 8 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 17 | -2 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 13:07 | 14 | 5 | 6 | 83,3% | 3 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 17 | 3 |
| Patryk Baranowski | 4 | 34:10 | 10 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 100,0% | 8 | 0 | 8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 18 | -8 |
| Maciej Lopacinski | 33 | 38:04 | 9 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 9 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 1 | 8 | 6 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 17 | -4 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 25:07 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0 |
| Pawel Kostjan | 9 | 25:49 | 2 | 1 | 9 | 11,1% | 1 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | -3 | 3 |
| Maciej Pomianowski | 8 | 17:41 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 11 |
| Maciej Walejko | 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:56 | 81 | 31 | 64 | 48,4% | 24 | 48 | 7 | 16 | 43,8% | 12 | 14 | 85,7% | 36 | 6 | 30 | 23 | 7 | 1 | 12 | 11 | 10 | 101 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | NIE DAJ ZA TRZY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2814/23 · 60,9%, lepszy wynik | 4824/48 · 50,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 4515/46 · 32,6% | 217/16 · 43,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 66/9 · 66,7% | 1212/14 · 85,7%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 23 | 30, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 6 | 6 |
| Asysty | 20 | 23, lepszy wynik |
| Przechwyty | 5 | 7, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






