25 lutego 2024, 13:153. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
HOMIESgospodarzwynik 60 do 48
CROSS JEANS LITgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Truszkowski | 24 | 34:57 | 12 | 5 | 10 | 50,0% | 3 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 13 | 10 |
| Radoslaw Blachno | 7 | 42:49 | 9 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 3 | 4 | 1 | 9 | 10 |
| Ireneusz Gornicki | 21 | 23:34 | 9 | 4 | 5 | 80,0% | 3 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 9 | 6 |
| Maciej Piotrowski | 0 | 32:27 | 9 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | 6 | 2 |
| Przemyslaw Wojciechowski | 8 | 37:22 | 9 | 3 | 9 | 33,3% | 2 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 6 | 33,3% | 9 | 4 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 13 | 8 |
| Andrzej Zych | 3 | 25:04 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 5 |
| Bartlomiej Skoczny | 15 | 14:16 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 6 |
| Tomasz Sancewicz | 2 | 9:37 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 |
| Marek Luto | 10 | 19:52 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 9 |
| Razem | — | 239:58 | 60 | 26 | 52 | 50,0% | 21 | 35 | 5 | 17 | 29,4% | 3 | 8 | 37,5% | 33 | 6 | 27 | 17 | 6 | 2 | 14 | 18 | 10 | 73 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ulas Tezgor | 9 | 32:42 | 17 | 6 | 15 | 40,0% | 4 | 9 | 2 | 6 | 33,3% | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 11 | -13 |
| Marcin Kosierb | 0 | 30:01 | 11 | 3 | 9 | 33,3% | 1 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 8 | 1 |
| Tankut Topuklular | 55 | 29:21 | 6 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 1 | 2 | 13 | 5 |
| Meric Kansak | 1 | 33:07 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | -3 |
| Miguel Leite | 13 | 20:37 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | -3 |
| Aleks Aleks | 3 | 12:35 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | -3 |
| Mert Ay | 23 | 15:33 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | -8 |
| Samed Balkan | 14 | 8:16 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | -1 |
| Batuhan Keskintas | 12 | 24:38 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -11 |
| Rafal Kowalski | 99 | 19:43 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -11 |
| Enhar Ozturk | 25 | 13:22 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | -4 | -13 |
| Razem | — | 239:55 | 48 | 16 | 54 | 29,6% | 10 | 35 | 6 | 19 | 31,6% | 10 | 17 | 58,8% | 30 | 11 | 19 | 12 | 7 | 0 | 15 | 10 | 18 | 37 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HOMIES | CROSS JEANS LIT |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4221/35 · 60,0%, lepszy wynik | 2010/35 · 28,6% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/17 · 29,4% | 186/19 · 31,6%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 33/8 · 37,5% | 1010/17 · 58,8%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 27, lepszy wynik | 19 |
| Zbiórki w ataku | 6 | 11, lepszy wynik |
| Asysty | 17, lepszy wynik | 12 |
| Przechwyty | 6 | 7, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 14, lepszy wynik | 15 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 25 lutego 2024
- 10:45
MSJ VISION
POLSKA KLUB SPORTOWY55:70 - 12:00
POLIBUDA
POST PRIME92:56 - 12:00
SOFTSWISS BASKETBALL
TARCHO TERROR56:55 - 13:15
TARGOWEK
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE73:51 - 14:30
BC LITUANICA
BANKSTERS58:68 - 14:30
ORLY TEMIDY
SPORTOWA WARSZAWA63:60 - 15:45
AVENGA
NTL65:66 - 15:45
HANTLE I GARY
INIEMAMOCNI64:70 - 17:00
BLAZERS
PIASECZUSETS96:101 - 17:00
PUMY BETONU
BASKET KOCJANA77:55 - 18:15
OSTAP RUSZTOWANIA
MDM SERWIS60:53 - 18:15
INDEX MOCY
RUN'N GUN73:58 - 19:30
HUTNIK WARSZAWA
HUTNICZE WILKI74:77 - 20:45
TEAM EUROPE
GKS TACHIMETR64:58






