25 lutego 2024, 12:001. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
POLIBUDAgospodarzwynik 92 do 56
POST PRIMEgość
Transmisja
1 Liga: Polibuda vs. Post Prime — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Sosin | 11 | 42:37 | 26 | 10 | 15 | 66,7% | 7 | 10 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 3 | 100,0% | 10 | 2 | 8 | 9 | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 | 38 | 40 |
| Jaroslaw Banda | 14 | 37:31 | 16 | 5 | 11 | 45,5% | 1 | 2 | 4 | 9 | 44,4% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 12 | 34 |
| Darek Kubica | 8 | 39:08 | 16 | 4 | 14 | 28,6% | 2 | 7 | 2 | 7 | 28,6% | 6 | 8 | 75,0% | 7 | 0 | 7 | 7 | 5 | 0 | 1 | 1 | 4 | 22 | 33 |
| Maciej Antosiewicz | 4 | 39:51 | 14 | 7 | 9 | 77,8% | 7 | 9 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 18 | 33 |
| Mateusz Nesterowicz | 0 | 29:49 | 13 | 6 | 7 | 85,7% | 5 | 5 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 17 | 17 |
| Piotr Jankowski | 3 | 28:13 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 16 |
| Norbert Wawrzyniak | 1 | 22:46 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 1 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 6 | 7 |
| Razem | — | 239:55 | 92 | 34 | 62 | 54,8% | 23 | 37 | 11 | 25 | 44,0% | 13 | 15 | 86,7% | 31 | 5 | 26 | 24 | 11 | 2 | 9 | 15 | 13 | 121 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Staszewski | 13 | 32:31 | 16 | 7 | 12 | 58,3% | 7 | 11 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 20 | -28 |
| Adam Nowakowski | 5 | 32:15 | 10 | 3 | 9 | 33,3% | 1 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | -26 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 21:28 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 | -16 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 21:16 | 7 | 2 | 13 | 15,4% | 1 | 6 | 1 | 7 | 14,3% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | -4 | -23 |
| Maciej Lopacinski | 0 | 42:15 | 7 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 5 | -31 |
| Rafal Holnicki-Szulc | 6 | 27:36 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 6 | 33,3% | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 9 | 2 | 3 | -5 | -18 |
| Pawel Kostjan | 9 | 20:00 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | -13 |
| Patryk Baranowski | 4 | 24:07 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 6 | 0,0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | -7 | -17 |
| Tomasz Butkiewicz | 99 | 18:28 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | -8 |
| Razem | — | 239:56 | 56 | 19 | 59 | 32,2% | 13 | 34 | 6 | 25 | 24,0% | 12 | 22 | 54,5% | 32 | 10 | 22 | 11 | 6 | 0 | 19 | 13 | 15 | 36 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POLIBUDA | POST PRIME |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4623/37 · 62,2%, lepszy wynik | 2613/34 · 38,2% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3311/25 · 44,0%, lepszy wynik | 186/25 · 24,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1313/15 · 86,7%, lepszy wynik | 1212/22 · 54,5% |
| Zbiórki w obronie | 26, lepszy wynik | 22 |
| Zbiórki w ataku | 5 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 24, lepszy wynik | 11 |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 19 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 25 lutego 2024
- 10:45
MSJ VISION
POLSKA KLUB SPORTOWY55:70 - 12:00
SOFTSWISS BASKETBALL
TARCHO TERROR56:55 - 13:15
TARGOWEK
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE73:51 - 13:15
HOMIES
CROSS JEANS LIT60:48 - 14:30
BC LITUANICA
BANKSTERS58:68 - 14:30
ORLY TEMIDY
SPORTOWA WARSZAWA63:60 - 15:45
AVENGA
NTL65:66 - 15:45
HANTLE I GARY
INIEMAMOCNI64:70 - 17:00
BLAZERS
PIASECZUSETS96:101 - 17:00
PUMY BETONU
BASKET KOCJANA77:55 - 18:15
OSTAP RUSZTOWANIA
MDM SERWIS60:53 - 18:15
INDEX MOCY
RUN'N GUN73:58 - 19:30
HUTNIK WARSZAWA
HUTNICZE WILKI74:77 - 20:45
TEAM EUROPE
GKS TACHIMETR64:58






