10 marca 2024, 17:301. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
AVENGAgospodarzwynik 87 do 67
HUTNIK WARSZAWAgość
Transmisja
1 Liga: Hutnik Warszawa vs. Avenga — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mariusz Przygucki | 0 | 33:30 | 21 | 9 | 11 | 81,8% | 7 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 22 | 19 |
| Lukasz Biegajlo | 17 | 33:49 | 18 | 8 | 11 | 72,7% | 8 | 11 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 7 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 28 | 20 |
| Tomasz Sobecki | 15 | 35:25 | 18 | 8 | 12 | 66,7% | 7 | 10 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 17 | 19 |
| Arkadiusz Stopel | 12 | 32:10 | 10 | 4 | 8 | 50,0% | 2 | 2 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 6 | 8 |
| Marcin Jakubowski | 13 | 35:17 | 8 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 4 | 75,0% | 7 | 1 | 6 | 8 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 18 | 22 |
| Radoslaw Slupecki | 4 | 24:38 | 8 | 4 | 5 | 80,0% | 4 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 9 | -4 |
| Konrad Czaplicki | 82 | 9:28 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 8 |
| Bartosz Garwolinski | 6 | 35:40 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 8 |
| Razem | — | 239:57 | 87 | 37 | 55 | 67,3% | 31 | 42 | 6 | 13 | 46,2% | 7 | 11 | 63,6% | 27 | 7 | 20 | 24 | 4 | 1 | 13 | 13 | 0 | 108 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Lapinski | 0 | 45:07 | 30 | 8 | 14 | 57,1% | 7 | 12 | 1 | 2 | 50,0% | 13 | 17 | 76,5% | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 25 | -21 |
| Michal Hausner | 12 | 48:00 | 12 | 5 | 12 | 41,7% | 3 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 10 | -20 |
| Marcin Bakula | 77 | 22:37 | 9 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 1 | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 8 | -5 |
| Michal Konior | 7 | 48:00 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 5 | 40,0% | 4 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 12 | 0 |
| Rafal Pstrokonski | 00 | 33:13 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -7 |
| Michal Kawczynski | 23 | 25:26 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | -1 | -2 |
| Dawid Jachimowicz | 8 | 17:34 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -25 |
| Razem | — | 239:57 | 67 | 22 | 50 | 44,0% | 15 | 28 | 7 | 22 | 31,8% | 16 | 23 | 69,6% | 17 | 5 | 12 | 15 | 9 | 1 | 10 | 15 | 0 | 64 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AVENGA | HUTNIK WARSZAWA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 6231/42 · 73,8%, lepszy wynik | 3015/28 · 53,6% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/13 · 46,2%, lepszy wynik | 217/22 · 31,8% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/11 · 63,6% | 1616/23 · 69,6%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 20, lepszy wynik | 12 |
| Zbiórki w ataku | 7, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 24, lepszy wynik | 15 |
| Przechwyty | 4 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 13 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 10 marca 2024
- 11:15
BLAZERS
HUTNICZE WILKI73:77 - 11:15
TARCHO TERROR
PUMY BETONU49:64 - 12:30
POLIBUDA
OSTAP RUSZTOWANIA68:57 - 12:30
WOLVES
INIEMAMOCNI55:90 - 13:45
MDM SERWIS
BANKSTERS72:60 - 13:45
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
HAWAJSKI SNIEG72:80 - 15:00
POST PRIME
PIASECZUSETS74:70 - 15:00
CROSS JEANS LIT
TARGOWEK WARRIORS49:55 - 16:15
ORLY TEMIDY
INDEX MOCY63:71 - 16:15
NLB
DZIKIE KOTY64:40 - 17:30
SPORTOWA WARSZAWA
VABANK69:67 - 18:45
NTL
BC LITUANICA72:41 - 18:45
TARGOWEK
GKS TACHIMETR119:45 - 20:00
GET WOW TEAM
RUN'N GUN70:40






